Brand Manažér

Kvalitovo/Forbes

Miesto práce
Mlynské nivy 48, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš vzťah ku kvalitným lokálnym značkám a výrobkom? Si pripravená/ý ich zastupovať, podporovať a šíriť ich dobré meno a výrobky medzi Slovákmi?

Kvalitovo.sk združuje najlepšie slovenské značky. Vytvorilo pre nich prvú e-commerce platformu svojho druhu s cieľom podporovať a predávať TOP lokálne produtky.

Kvalitovo.sk je unikátny projekt, ktorý je na začiatku cesty a potrebuje ľudí, ktorí uvažujú rastovo a sú pripravení mať hands-on prístup.

Si pripravená/ý prijať výzvu?

Na danej pozícii hľadáme osobnosť, ktorá má:
- niekoľkoročné skúsenosti s riadením značky
- strategické myslenie - plánovať a upravovať komunikáciu tak, aby plnilo rastové ciele projektu
- chuť tvoriť a schopnosť vedieť nápady zrealizovať - Vieš si vyhrnúť rukávy a tvoriť, navrhovať rôznorodý obsah, dohodnúť spolupráce, či naplánovať produkciu a riešenia tak, aby boli dotiahnuté do konca? (Predstav si písanie textov, plánovať rozhovory, emaily, až po organizovanie natáčania videí).
- skúsenosti s plánovaním budgetu, komunikácie a s nastavovaním spoluprác (od médii, cez influcencerov, produkciu až po affiliate)
- silné komunikačné a sociálne zručnosti
- vášeň pre kvalitu, jedinečnosť a lokálne produkty

Pošli svoje CV s projektami, na ktoré si hrdá/ý a radi ťa spoznáme.

Ponúkame:
- Možnosť významne podporovať slovenských výrobcov a šíriť ich medzi Slovákmi. Učiť tak Slovákov vyberať si lokálnu kvalitu a podporovať tak okrem svojho zdravia, životného prostredia aj slovenskú ekonomiku.
- Okrem zaujímavého platu, možnosť podielu na zisku spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

V projekte Kvalitovo.sk, ktorý v priebehu pár mesiacov ako prvý na Slovensku vytvoril e-commerce market place pre množstvo kvalitných slovenských vyrobcov a produktov (ponuka výrobcov sa naďalej rozširuje), otvárame pozície pre kľúčových ľudí.
Momentálne roširujeme ponuku o kvalitných maďarských a českých výrobcov. Za Kvalitovom stojí majiteľ ZľavaDňa, Zdenko Hoschek, a svetová mediálna značka so 100-ročnou tradíciou Forbes.
ID: 4166428  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac