Projektový manažér / koordinátor pre upratovacie služby - príležitosť na rast a kariéru

Kvalitné služby s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
3.6.2024, prípadne dohodou
1 300 - 2 000 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta + bonusová zložka predstavená na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického človeka, ktorý rád komunikuje s ľuďmi, dokáže si efektívne riadiť svoju prácu, tím a koordinovať chod pridelených zákaziek. Práca je vhodná aj pre ľudí so zdravotným znevýhodnením.

Náplň práce:

  • Kontrola kvality vykonaných upratovacích prác.
  • Plánovanie prác pre upratovací personál a samotné riadenie upratovacieho personálu priamo na zverených zákazkách.
  • Zabezpečovanie personálneho, technického a materiálového vybavenia zákaziek.
  • Školenie zamestnancov.
  • Sledovanie ekonomiky zverených projektov a flexibilné prijímanie opatrení potrebných na dosiahnutie ekonomických cieľov spoločnosti.
  • Príprava podkladov na spracovanie miezd.
  • Implementácia nových postupov a technológií v praxi.
  • Monitorovanie trendov v oblasti upratovacích služieb a prispôsobenie sa meniacim sa požiadavkám trhu.
  • Komunikácia so zákazníkmi a riešenie prípadných problémov.

Pracovná doba:

  • Pracovná doba od pondelka do piatku.

  • Ponúkame ti prácu, ktorá dáva zmysel. V našej firme zamestnávame zdravotne a inak znevýhodnených ľudí a dávame im šancu na lepší život.
  • Môžeš sa tešiť na komplexný onboarding pri nástupe do práce pre plynulý štart.
  • Získaš flexibilný pracovný čas.
  • Budeš pracovať v priateľskom kolektíve.
  • Dostaneš plnú podporu pri výkone práce.
  • Máš možnosť využívať mobil, PC a časom aj auto na súkromné účely.
  • Získavaš individuálne výkonnostné odmeny.
  • Máš možnosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Facility manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Drive - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • Silný záujem pre tému pomoci zdravotne a inak znevýhodneným ľuďom.
  • Musíš byť schopný/á koordinovať ľudí.
  • Je potrebná zručnosť v plánovaní a organizovaní projektov.
  • Komunikatívnosť a tímová spolupráca sú kľúčové.
  • Musíš byť flexibilný/á a schopný/á riešiť problémy.
  • Aktívny/a vodič/vodička.
  • Priateľský a pozitívny prístup.
  • Zmysel pre čistotu a poriadok.
  • Samostatnosť, trpezlivosť a zmysel pre detail.

Poskytujeme kvalitné upratovacie služby a zamestnávame zdravotne a inak znevýhodnených ľudí. Vznikli sme preto, aby sme týmto ľuďom dali šancu na normálny život a cez kvalitne odvedenú prácu búrali predsudky voči nim.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4835902  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac