Reagujte bez životopisu

Upratovanie kancelárií a administratívnych priestorov - získaj stabilitu v práci

Kvalitné služby s.r.o.

Miesto práce
Kollárovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
3.6.2024
750 - 1 400 EUR/mesiacHodinová mzda od 4.3€ do 8€. Konkrétna výška mesačnej mzdy závisí od počtu odpracovaných hodín a kvality odvedenej práce. V rámci nášho pravidelného hodnotenia zvyšujeme mzdy, a väčšina našich kolegov dosahuje mzdy na hornej hranici tohto rozsahu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie kancelárií a iných administratívnych priestorov:

  • Vysávanie
  • Umývanie podláh
  • Utieranie prachu
  • Ručné čistenie rôznych miest
  • Používanie čistiacich prostriedkov
  • Čistenie toaliet a dopĺňanie hygienických potrieb
  • Umývanie riadu, nakladanie a vykladanie umývačky
  • Umývanie okien
  • Iné upratovacie práce

  • Komplexná pomoc pri nástupe do práce pre plynulý štart.
  • Flexibilita: práca na pohyblivý čas, vhodná aj pre ľudí so zdravotným znevýhodnením, ktorí študujú, sú na rodičovskej dovolenke, na čiastočnom, alebo úplnom invalidnom dôchodku.
  • Práca v priateľskom kolektíve.
  • Plná podpora pri výkone práce.
  • Možnosť kariérneho rastu. Začnite ako upratovač/upratovačka a časom sa môžeme vypracovať na objektového manažéra, prípadne koordinátora, či projektové manažéra.

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba: od 16.00 hod. do 20.00 v pracovné dni.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Zodpovednosť – schopnosť dôsledne plniť zverené úlohy a dbať na detaily.
  • Spoľahlivosť – byť presný, dodržiavať časové harmonogramy
  • Samostatnosť – schopnosť pracovať bez neustáleho dohľadu a organizovať si prácu efektívne.
  • Pozornosť na detaily – schopnosť všimnúť si a odstrániť aj malé nečistoty, ktoré by mohli byť prehliadnuté.

Poskytujeme kvalitné upratovacie služby a zamestnávame zdravotne a inak znevýhodnených ľudí. Vznikli sme preto, aby sme týmto ľuďom dali šancu na normálny život a cez kvalitne odvedenú prácu búrali predsudky voči nim.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4835798  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac