Pracovník SBS, strážnik

KV - Security s. r. o.

Miesto práce
Šahy
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
4,26 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca bezpečnostného pracovníka v strážnej službe, fyzická ochrana majetku klienta, stráženie objektov, práca na vrátnici, kontrola vstupov a výstupov osôb a automobilov, kontrola zamestnancov objektu, práca s kamerovým systémom, obsluha a využívanie obchôdzkového systému

práca v stabilnej spoločnosti, pravidelný mesačný príjem

Prosíme o zaslanie životopisu na mail: [email protected] alebo volať na t.č. 0911 891 075

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť a spoľahlivosť
- platný preukaz odbornej spôsobilosti pre prácu v SBS typu S

Spoločnosť KV - Security s.r.o. je zameraná na poskytovanie komplexných bezpečnostných služieb. Sme nezávislou spoločnosťou špecializujúcou sa na fyzickú a technickú bezpečnosť. Poskytujeme služby na celom území Slovenskej republiky. Naše know-how pozostáva zo skúsených spolupracovníkov pôsobiacich v danom obore viac ako 15 rokov. O kvalite nami poskytovaných služieb svedčí získaná Licencia na prevádzkovanie strážnej služby, Licencia na prevádzkovanie technickej služby a certifikáty našich pracovníkov. Základom nášho úspechu sú riešenia šité na mieru našich zákazníkov a skúsenosti našich bezpečnostných pracovníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3770024  Dátum zverejnenia: 25.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,26 EUR/hod.