Reagujte bez životopisu

Vodič dodávky do 3,5t (vp B)

Kuťo s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacPremerný plat 1500€ (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do dopravnej spoločnosti zameranej na medzinárodný rozvoz tovaru hľadáme skúsených, zodpovedných a dobrých vodičov, ktorí budú jazdiť pravidelne celú EÚ na nových vozidlách do 3,5 tony. Skriňové aj plachtové varianty. Fiat Ducato, Iveco Daily, Renault Master.

- zákazky od našich partnerov riešime tak, aby šoféri neboli v časovej tiesni alebo strese, čiže žiadny nátlak a hnanie šoféra
- autá sú úplne nové, v záruke a pod podporou 24 hodinovej asistenčnej služby v zahraničí
- všetky autá sú vybavené nezávislým kúrením a plachtové dodávky aj spacím strešným boxom
- preplácanie stojného
- príplatok do 150€ (brutto) / mesiac v prípade dodržania normy reálne dosiahnuteľnej spotreby paliva
- dobrý kolektív a férový prístup
- maximálna podpora pri riešení neočakávaných problémoch

Všetky životopisy a krátke motivačné listy posielajte na email [email protected] OZVEME SA LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM, KTORÍ SPĹŇAJÚ PODMIENKY!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, Vodič, Šofér, Vodič z povolania, Profesionálny šofér

Ostatné znalosti

Vedenie motorového vozidla - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo treba spĺňať?
- dochádzanie do Trnavy po auto, ideálne vzdialené bydlisko do 1-2 hodiny
- mať výbornú prax v šoférovaní úžitkového vozidla (dodávky) a pozitívny vzťah k šoférovaniu
- zvládať 15 až 17 tisíc kilometrov mesačne (jazda po EÚ)
- treba vedieť vyplňovať správne knihu jázd
- rátať s jedným max dvoma víkendmi v mesiaci vonku
- mať založenú živnosť alebo si ju pred nástupom založiť
- čistý výpis z registru trestov
- rešpektovať dopravné predpisy, ovládať externú navigáciu a mať zmysel pre orientáciu
- vedieť vyriešiť, po technickej stránke, jednoduché problémy počas cesty ako je vymeniť rezervu, žiarovku alebo doliať olej a iné tekutiny, podľa potreby, do vozidla
- vedieť jazdiť efektívne z hľadiska spotreby aj rýchlosti (pred nástupom zaškolíme), takže to stačí len dodržiavať
- zvládať prespávanie v aute
- výhodou je znalosť diaľničných sietí v cudzích štátoch EÚ
- výhodou je znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka

Naša spoločnosť sa zaoberá, okrem iného, zabezpečovaním dopravných a nájomných služieb v oblasti medzinárodnej dopravy tovaru na vozidlách do 3,5 tony.
ID: 4036571  Dátum zverejnenia: 25.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac