Logo Küster - automobilová technika spol. s r. o.

Operátor výroby (montáž)

Küster - automobilová technika spol. s r. o.

Miesto práce
Továrenská 1, 976 31 Vlkanová
Termín nástupu
ihneď
6,99 EUR/hod.(6,99 €/hod. s plnením výkonovej normy) + osobný príplatok v sume 10 % základnej mzdy. Priemerná hrubá mesačná mzda od 1240,- € do 1320,- € vrátane plnenia výkonovej normy na 130%, osobného príplatku 10% a príplatku za II. pracovnú zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prípravné operácie a montáž výrobkov určených pre automobilový priemysel
- výkon práce v dvojzmennej prevádzke (pondelok až piatok)

- perspektívne pracovné miesto v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- príplatok za II. pracovnú zmenu
- osobný príplatok v sume 10% základnej mzdy
- 13. a 14. plat v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku
- polročné odmeny za kvalitu
- odmeny pri životných jubileách
- pravidelná valorizácia raz ročne
- príspevok na dopravu zo sociálneho fondu raz ročne
- štvrťročná odmena za nulovú neprítomnosť vo výške 115 €
- stravovanie vo firemnej reštaurácii (výber menu 1 až 6) v cene 1,20 €
- stabilita spoločnosti, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 1993

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť a zodpovednosť
- ochota pracovať nadčas v prípade
neočakávaného nárastu objednávok
- schopnosť pracovať v tíme

Strojárska výroba so zameraním na výrobu výrobkov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4820353  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,99 EUR/hod.