Manažérka Penziónu v centre mesta

KURIANM s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 eur /brutto/ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie plynulého chodu prevádzky
• Objednávanie tovaru a služieb v závislosti od stavu zásob a okolností.
• Prijímanie a zaškoľovanie nových pracovníkov
• Koordinácia činností a práce podriadeného personálu, zadeľovanie služieb a náplne práce
• Vypracovávanie rozpisov pracovných zmien, prideľovanie pracovných činností v rámci prevádzky
• Vypracovávanie nápojových lístkov, hmotná a finančná zodpovednosť, inventúry
• Vykonávanie dohľadu nad kvalitou poskytovaného tovaru a služieb zákazníkom
• Prijímanie sťažností zákazníkov,vybavovanie reklamácií v súlade s platnou legislatívou a internými predpismi
• Preberanie dennej tržby a zabezpečovanie jej riadneho odvádzania
• Vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie zásob

Práca v mladom a dynamickom kolektíve
Atraktívne ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Prosím uchádzačov o zasielanie životopisov na e-mail:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• hotelierstvo, gastronómia – nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Organizačná a komunikačná schopnosť
Obchodné myslenie
Príjemné vystupovanie
Komunikatívnosť,ústretovosť,trpezlivosť,samostatnosť

KURIANM s.r.o. - poskytujúca ubytovanie, stravovanie, relaxáciu, organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí v príjemnom prostredí v centre mesta

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2976541  Dátum zverejnenia: 14.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 eur /brutto/ + odmeny