Reagujte bez životopisu

Hľadáme Kuchára na TPP do nášho Teamu - s možnosťou ubytovania - Nových zamestnancov v prípade 3.Vlny neprepúšťame!

KÚRIA BECKOV - PENZIÓN***

Miesto práce
Kúria Beckov - Penzión***, Beckov
Termín nástupu
nástup možný ihneď
Od 1 500 EUR/mesiac6,-Eur na hodinu v ČISTOM = 1500,- až 2000 Eur v Hrubom mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do nášho tímu kuchárov.
Príprava jedál z Denného menu, A´la Carte jedál, rauty, školenia, oslavy, svadby.
Pripravovanie teplých a studených pokrmov.
Zodpovedanie za dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín.
Aranžovanie a dekorovanie pokrmov tesne pred podávaním.
GARANCIA STÁLEHO MIESTA AJ V PRÍPADE 3 VLNY LOCKDOWNU -Novo prijatých zamestnancov v prípade 3.vlny LOCKDOWNU neprepúšťame vzhľadom k zmene príspevkov na novo prijatých zamestanancov od Februára 2021.

Individuálne finančné bonusy + prémie + tringelty
Preplácanie Sviatkov a dovoleniek - samozrejmosťou
50% zľavy na všetky služby
Pravidelný plat vyplácaný v 10.dni po odpracovaní mesiaca
Ďalšie benefity + narodeninový darček
Ostatné informácie a podmienky Vám radi objasníme a vysvetlíme na osobnom pohovore priamo u nás v Kúrii Beckov.

Zašlite nám svoj životopis s mobilným telefónnym číslom na email [email protected] následne Vás budeme obratom kontaktovať na osobné stretnutie a pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronomické, hotelové

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár, reštaurácia, hotel

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyspelosť, komunikatívnosť, flexibilita, spôsobilosť pracovať v obore, schopnosť komunikovať v kolektíve, príjemné vystupovanie, schopnosť efektívne riešiť vzniknuté komplikácie resp. problémy na pracovisku, lojálnosť voči podniku, bezúhonnosť,

Kúria Beckov - Penzión***, zahájila svoju prevádzku už v roku 2007 a ponúka zákazníkom vo svojich priestoroch ubytovanie v exkluzívnych izbách a apartmánoch s nezameniteľným výhľadom. Sme rodinný podnik, ktorý sa za 16 rokov svojej existencie vypracoval na spoľahlivého zamestnávateľa a svojim verným zamestnancom ponúkame nadštandardné pracovné podmienky, mnoho benefitov a zastávame ľudský prístup k svojim zamestnancom. V našej prevádzke nájdete príjemné pracovné prostredie skvelý kolektív a snahu stabilizovať svoju pozíciu nielen na trhu ale aj na zamestnaneckých postoch. Zákazníkom ponúkame príjemné posedenie a skvelý gastro zážitok v Reštaurácii s milým detským kútikom alebo v štýlovom PUBe. Počas celého roka je Vám k dispozícii terasa s očarujúcim výhľadom na hradné bralo a samotný hrad Beckov. Atmosféru dotvára prírodné bio jazierko, v ktorom sa môžete v horúcich letných mesiacoch príjemne schladiť.
Pre náročnú a firemnú klientelu máme k dispozícii Rokovaciu miestnosť a Salónik k organizácii školení, meetingov, teambuildingov a pracovných stretnutí. Samozrejmosťou je pre nás organizácia Svadieb, rodinných osláv rôzneho typu s kompletným servisom a výzdobou či svadobným obradom v našich prekrásnych exteriéroch pod hradnou skalou.
Pre zábavu a relax máme k dispozícii Bowlingovú dvojdráhu, Biliard, Tennis či naše privátne Wellness.

Kúria Beckov - Penzión***, Beckov č.20, www.kuriabeckov.sk
Poskytovanie reštauračných, zábavných a ubytovacích služieb už od roku 2007
Informácie o Kúrii Beckov na www.kuriabeckov.sk
Spoľahlivý zamestnávateľ už od ROKU 2007.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4079154  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac