Reagujte bez životopisu

Brigáda - Čašník/čka pre študenta aj neštudenta 4,-€/hod- Kúria Beckov-Penzión***

KÚRIA BECKOV - PENZIÓN***

Miesto práce
Kúria Beckov - Penzión***, Beckov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.4,00€ /hod (dohodou) + garantovaný extra bonus 23,-€ za každú extra hodinu + vysoké tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si dobre zarobiť či privyrobiť v super prostredí i popri škole či inej práci? Naučiť sa novým veciam, štandardom či modernej gastronómii? Chceš mať možnosť kariérneho i profesionálneho rastu? Ak áno tak sa nám ozvi pretože my HĽADÁME NOVÉHO KOLEGU/KOLEGYŇU do nášho super príjemného tímu čašníkov. Tvojou náplňou práce bude: obsluhovanie zákazníkov v atraktívnom prostredí, príprava nápojov, podávanie jedál z A´la Carte Menu, obsluha svadieb, firemných školení, osláv, preberanie objednávok, tovaru, komunikácia so zákazníkmi aj v anglickom jazyku

Nástupný plat 3,50€ /hod, po mesačnom zaučení plat 4,00 eur/hod v čistom
Navyše + príplatky za obsluhu 23,-€ za každú extra hodinu po záverečnej pri svadbách, oslavách, školeniach atd. + vysoké tringelty
Individuálne finančné bonusy + prémie + tringelty
50% zľavy na všetky služby
Pravidelný plat vyplácaní v 10.dni po odpracovaní mesiaca
Ďalšie benefity + narodeninový darček
Profesionálny rast - zabazpečený školeniami od profesistov ako Barista, Pivný Sládek, Somelier - zabezpečujeme pravidelne počas roka
Možnosť stretnúť osobnosti Slovenského showbiznisu
Ostatné informácie a podmienky Vám radi objasníme a vysvetlíme na osobnom pohovore priamo u nás v Kúrii Beckov.

Zaujemcovia musia zaslať životopis s mobilným telefónnym číslom na [email protected] následne budú všetci záujemcovia kontaktovaný telefonicky a volaní na osobný pohovor pre výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronomické, hotelové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

čašník-čašníčka
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť práce alebo skúsenosti, Vyspelosť, komunikatívnosť, flexibilita, spôsobilosť pracovať v obore, schopnosť komunikovať v kolektíve, príjemné vystupovanie, schopnosť efektívne riešiť vzniknuté komplikácie resp. problémy na pracovisku, lojálnosť voči podniku, bezúhonnosť,

Kúria Beckov - Penzión***, Beckov č.20, www.kuriabeckov.sk
Poskytovanie reštauračných, zábavných a ubytovacích služieb v Kúrii Beckov
Informácie o Kúrii Beckov na www.kuriabeckov.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

D3D s.r.o.
Kukučínova 17
91101 Trenčín

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4072917  Dátum zverejnenia: 2.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.