Online and Development Manager

KUPLIO, s.r.o.

Plynárenská 1, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
2 200 - 2 700 EUR/mesiac+ výkonnostné ohodnotenie, finálna výška mzdy závisí od vzdelania, skúseností, seniority kandidáta a bude posudzovaná individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pohybuješ sa v oblasti ecomerce a online marketingu?
​Vieš vytvoriť a udržiavať zdravé pracovné prostredie tak, aby tvoj tím pracoval efektívne a dosahoval stanovené ciele?
​Dokážeš prinášať nové kreatívne myšlienky?

​Tak sa staň súčasťou a jedným s lídrov perspektívneho medzinárodného online projektu!

​Tvojou hlavnou náplne práce bude:
​- riadenie online divízie projektu Vašekupóny (vyhľadávač zliav pôsobiaci v 15 krajinách)
​- komunikácia, zadávanie a kontrola aktivít projektových manažérov
​- plánovanie a riadenie projektov na vývoji webových stránok
​- vytváranie a plánovanie obchodnej stratégie a vyhľadávanie nových obchodných príležitosti
​- komunikácia s významnými obchodnými partnermi a dodávateľmi projektu
​- celkový development projektu
​- reporting výsledkov celej divízie
​- administratíva spojená s pracovnou pozíciou​

  • ​podieľanie sa na perspektívnom medzinárodnom projekte v oblasti on-line marketingu
  • motivujúce platové ohodnotenie s ročnou výkonnostnou odmenou
  • možnosť ďalšieho profesného rastu a sebarealizácie v oblasti on-line marketingu
  • platenie školení a účastí na špecializovaných konferenciách, výmena skúsenosti zo špecialistami v oblasti online marketingu
  • priateľská a otvorená firemná kultúra​
  • zamestnanecké benefity - možnosť homeoffice 1 - 2 do týždňa, parkovanie , angličtina 2x do týždňa a dobrá káva :)​

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis + fotografiu v slovenskom jazyku na adresu: [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície "Online and Development Manager".

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti KUPLIO, s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing a reklama , obchodný manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Pokročilý
Web development - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

riadenia ecomerce , online, alebo marketingového projektu

Počet rokov praxe

3

  • ​dobrá orientácia v oblasti digitálneho marketingu
  • skúsenosti z oblasti affiliate marketingu
  • skúsenosť s riadením ľudí, leadership
  • zvládanie tlaku a stresu, pozitívny postoj k výzvam
  • zmysel pre detail a zodpovedný prístup k práci
  • ​analytické myslenie, samostatné uvažovanie a rozhodovanie​
  • chuť učiť sa nové veci a rozvíjať svoju osobnosť​​

KUPLIO, s.r.o. je marketingová agentúra prevádzkujúca vyhľadávač zľavových kupónov a zliav s viac ako 1 000 000 užívateľmi. Na jednom mieste zhromažďuje informácie o aktuálnych zľavových kupónoch, a zľavových akciách na produkty z overených značkových e-shopov. Prináša tiež recenzie a hodnotenia produktov a informácie, ako a kde výhodne nakupovať. KUPLIO je medzinárodný projekt pôsobiaci v 13 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4786037  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac