Key account manager

KUPLIO, s.r.o.

Plynárenská 1, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.5.2024
1 700 - 2 000 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny Konečný plat bude závisieť od schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme veľmi aktívneho človeka, ktorý má jasnú predstavu o predaji a má dobré schopnosti vyjednávať s klientmi, ideálne v e-commerce alebo v oblasti digitálneho marketingu

- Dobré schopnosti vytvárať stratégie a procesy na dosiahnutie cieľov

- Dobrá schopnosť flexibilne upravovať, zlepšovať alebo meniť stratégie PR ciest s cieľom dosiahnuť lepšie výsledky

- Výborná znalosť písania v slovenskom a anglickom jazyku na obchodnej úrovni- Schopnosť viesť ľudí a stanoviť procesy a pracovné postupy

- Vysoký zmysel pre organizáciu a poriadok

- Dobré schopnosti komunikovať s ľuďmi vo vnútri aj mimo spoločnosti

- Ambícia každý deň dosahovať nové ciele

- Anglický jazyk na úrovni B2+ v slovnom aj písomnom prejave

- Pracovný pomer v skvelom kolektíve

- Práca v rozrastajúcej sa firme s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu

- Firemná výučba angličtiny

- Teambuildingy

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis + fotografiu v slovenskom alebo anglickom jazyku na adresu: [email protected] Do predmetu správy uveďte názov pozície "Key account manager".

Zároveň si Vás ako uchádzača o zamestnanie dovoľujeme informovať, že spoločnosť KUPLIO, s.r.o. , : Ľ. Fullu 9A, 841 05 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 52 966 852, Zapísaný v obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, Oddiel : Sro, vložka číslo 144476/B (ďalej len „Spoločnosť“) spracúva Vaše osobné údaje obsiahnuté v dokumentoch zaslaných Spoločnosti (predovšetkým osobné údaje v životopise, motivačnom liste a pod.) za účelom posúdenia Vašej žiadosti o konkrétnu pracovnú pozíciu, o ktorú ste prejavili záujem, a za účelom rozhodovania vo výberovom konaní. Spoločnosť spracúva Vaše osobné údaje v súlade so všetkými zásadami, predovšetkým so zásadou minimalizácie a v súlade s bezpečnostnými opatreniami Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracúvaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Áno

Počet rokov praxe

3

- Vynikajúce schopnosti pre analýzu a tvorbu plánov a stratégií

- Zmysel pre zodpovednosť, pre detail a zodpovedný prístup k práci

- Analytické myslenie, samostatné uvažovanie

- Túžba učiť sa nové veci a rozvíjať svoju osobnosť

KUPLIO, s.r.o. je marketingová agentúra prevádzkujúca vyhľadávač zľavových kupónov a zliav s viac ako 1 000 000 užívateľmi. Na jednom mieste zhromažďuje informácie o aktuálnych zľavových kupónoch, a zľavových akciách na produkty z overených značkových e-shopov. Prináša tiež recenzie a hodnotenia produktov a informácie, ako a kde výhodne nakupovať. KUPLIO je medzinárodný projekt pôsobiaci v 13 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4739009  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac