Reagujte bez životopisu

Lekár FBLR

Kúpeľno-liečebný ústav Ministerstva vnútra SR Arco

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Termín nástupu
01.02.2023
2 785,5 EUR/mesiacOsobný príplatok hneď po skúšobnej dobe, odmeny pri pracovných a životných jubileách

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie ústavnej a ambulantnej kúpeľnej starostlivosti so zameraním na ochorenia pohybového aparátu zamestnancom MV SR, poistencom zdravotných poisťovní a samoplatcom. Vykonávanie vstupných, kontrolných a výstupných lekárskych vyšetrení. Ordinuje pomocné vyšetrenia, stanovuje individuálny liečebný program.

- 37,5 hod. pracovný týždeň (Po - Pia)
- osobný príplatok hneď po skúšobnej dobe
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- dovolenka nad rámec Zákonníka práce
- príspevky na DDS
- 1 veľká a 1 malá lekárska služba prvej pomoci mesačne
- zaujímavá a perspektívna práca v stabilnom kolektíve
- možnosť odborného rastu
- stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení s možnosťou výberu zo 6 jedál, vrátane rôznych foriem dietetického stravovania
- rekreačná starostlivosť v zariadeniach MV SR za zvýhodnené ceny

Mzda podľa zákona 578/2004 Z.z. o odmeňovaní zdravotníckych pracovníkov v zmysle schválenej novely Zákona platnej od 1.1.2023

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekár so špecializáciou v odbore FBLR, reumatológia, neurológia výhodou (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

flexibilita, schopnosť samostatne rozhodovať, komunikatívnosť, zmysel pre tímovú prácu, záujem o odborný rozvoj

Kúpeľno-liečebný ústav MV SR ARCO sa zaoberá liečením chorôb pohybového aparátu
a ponúka ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s poskytovaním stravovania s celoročnou prevádzkou v týchto zariadeniach
ID: 4468878  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 785,5 EUR/mesiac