Kuchár - Grand Hotel Strand ****

KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY, a. s.

Miesto práce
Grand Hotel Strand, Vyšné Ružbachy
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
805 - 2 000 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 805 EUR brutto. Výška nástupnej mesačnej mzdy závisí od tvojich individuálnych skúseností a zručností, je predmetom partnerskej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme nový vietor v Kúpeľoch Vyšné Ružbachy a rozrastáme sa na viacerých frontoch. Na viaceré pozície a úplne nové prevádzky hľadáme prívetivých a pracovitých ľudí, ktorých úlohou bude:
- preberanie a spracovanie surovín na prípravu jedál,
- príprava jedál studenej a teplej kuchyne, príprava À la carte menu a bufetu v súlade s hotelovými štandardmi,
- podieľanie na tvorbe jedálneho lístka,
- možnosť profesionálneho rastu pod vedením skúseného šéfkuchára.

Nefinančné benefity:
- neobmedzený vstup do Fitness centra;
- neobmedzený do Aqua Thermal Wellness;
- neobmedzený vstup na letné kúpalisko;
- 30 liečebných procedúr ročne;
- 20% zľava na pobytové produkty;
- 25% zľava na rodinné oslavy;
- 30% zľava na konzum v prevádzkach KVR;
- mimoriadne odmeny po odpracovaní dekády;
- možnosť kariérneho rozvoja.

K pracovnej pozícii poskytujeme ubytovanie.

Vážime si prejavený záujem, každý životopis si pozorne prejdeme a kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti v gastronómii sú výhodou, no nie sú podmienkou, všetko potrebné Vás radi naučíme.

Potrebujeme:
- prívetivosť, ochota pomôcť, odpovedať, záujem o hostí a dianie okolo,
- proaktívny prístup,
- záujem sa s nami ďalej učiť a zlepšovať sa,
- organizačné schopnosti.

KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY, a. s. patria medzi najstaršie a najznámejšie kúpele na Slovensku. Sú výnimočné nielen polohou uprostred prírody a minerálnym bohatstvom ale aj stabilnou pozíciou na trhu. V súčasnosti prebieha mohutná rekonštrukcia, ktorá otvára priestor pre zvyšovanie kvality služieb a ponúka nové pracovné príležitosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4472921  Dátum zverejnenia: 1.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 805 EUR/mesiac