Logo Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.

Fyzioterapeut

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou
1 187 - 1 578 EUR/mesiac- mzda závisí od dosiahnutej odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- posudzovanie zdravotného stavu pacientov, diagnostikovanie príčin ťažkostí
- vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení
- inštruovanie pacientov v oblasti správneho spôsobu chôdze, sedenia, státia a držania tela

- pracovná doba priemerne 40 hod./týždeň s možnosťou využitia konta pracovného času
- každoročná valorizácia platov
- príspevok zo sociálneho fondu na dopravu a regeneráciu
- zamestnanecká strava za výhodných podmienok
- práca v atraktívnom prostredí kúpeľov
- zvýhodnené vstupy na všetky voľno-predajné procedúry pre zamestnanca a rodinných príslušníkov (Hammam, Sina...)
- zľavy na kultúrne podujatia organizované spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- empatia
- asertivita
- ochota pomáhať
- samostatnosť
- kultivovaný prejav

Kúpele Trenčianske Teplice s vynikajúcou liečivou termálnou vodou a romantickou polohou patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku, vďaka čomu sú jedným z najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov na okolí, poskytujúcim komplexnú kúpeľnú starostlivosť ako tuzemskej, tak aj zahraničnej klientele.
www.kupele-teplice.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4555855  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 187 EUR/mesiac