Reagujte bez životopisu

Kuchár/kuchárka

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál v hoteli
- dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál a hygienických štandardov
- kontrola kvality hotových jedál

- týždenná pracovná doba cca 40 hod. - možnosť využitia konta pracovného času
- v prípade ďalšej vlny pandémie garancia udržania miesta s možnosťou čerpania náhrady mzdy
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
- práca v atraktívnom prostredí kúpeľov
- možnosť kariérneho rastu
- každoročné zvýšenie mzdy
- celodenná strava za výhodných zamestnaneckých podmienok
- zvýhodnené zamestnanecké vstupy na všetky voľno-predajné procedúry, vrátane rodinných príslušníkov
- zľavy na kultúrne podujatia organizované spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravotný preukaz
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- manuálna zručnosť
- samostatnosť

Kúpele Trenčianske Teplice s vynikajúcou liečivou termálnou vodou a romantickou polohou patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku, vďaka čomu sú jedným z najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov na okolí, poskytujúcim komplexnú kúpeľnú starostlivosť ako tuzemskej, tak aj zahraničnej klientele.
www.kupele-teplice.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4338134  Dátum zverejnenia: 4.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac