Masér

KÚPELE SLIAČ a.s.

Miesto práce
Sliač
Termín nástupu
1.3.2023
1 030 - 1 272 EUR/mesiacK základnej mesačnej mzde prináležia zamestnancovi príplatky v zmysle ZP a KZ (nočné, soboty, nedele, sviatok, nadčas).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a podávanie masáží a v prípade potreby aj iných liečebných procedúr pacientom podľa predpisu ošetrujúceho lekára.
Zabezpečenie čistého prádla pacientom k jednotlivým procedúram (uteráky, plachty).
Pomoc starším a ťažko pohyblivým pacientom pri nástupe na procedúry.
Poskytovanie prvej pomoci v prípade nevoľnosti pacienta a zabezpečovanie odbornej lekárskej pomoci lekárom.
Sledovanie zdravotného stavu pacienta počas procedúry.
Starostlivosť o dodržiavanie čistoty a osobnej hygieny, hygieny zariadení a prístrojov, vykonávanie mechanického čistenia a dezinfekcie, udržovanie miestnosti kabínok a sociálnych miestností v poriadku a čistote.
Práca na 2 zmeny: Po - Pia: ranná zmena 7:15-15:15 h. alebo poobedná zmena 12:30 - 20:00, týždenný prac. fond 37,5 hodiny.

Príležitosť spolupodieľať sa na napĺňaní vízie modernizácie a rozvoja Kúpeľov Sliač v angažovanom a ústretovom tíme.
Podpora pri zvyšovaní odbornej kvalifikácie.
Poskytnuté ubytovanie priamo v kúpeľoch.
Možnosť využitia procedúr zdarma.
Voľné vstupy na letné termálne kúpalisko priamo v areáli.
Zamestnanecké zľavy na vybraný sortiment nápojov v našich gastro prevádzkach.
Prenájom priestorov Spoločenskej Dvorany pre usporiadaní rodinných osláv zdarma.
Vlastná jedáleň pre zamestnancov, doplatok zamestnanca 1 €.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o prácu u nás. Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme vybraných uchádzačov, ktorý spĺňajú požadované znalosti a prax.

Zaslaním svojho životopisu dávate zároveň našej spoločnosti svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle § 5 písm. a) a v zmysle § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účely súvisiace s výberovým konaním na pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SZŠ odbor masér

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stredná zdravotná škola, ukončený odbor masér,
členstvo v Regionálnej komore medicínsko-technických pracovníkov,
prax a skúsenosti na pozícii maséra vítané,
pozitívne myslenie, proklientsky prístup, angažovanosť, proaktivita, otvorenosť zmenám.

KÚPELE SLIAČ a.s. sú liečebné kúpele s viac ako 200 ročnou tradíciou zamerané na liečbu srdcovo-cievnych chorôb, chorôb pohybového ústrojenstva, onkologických chorôb ako aj liečbu post-covid syndrómu. Sú známe a vyhľadávané vďaka mimoriadnym účinkom liečivej minerálnej vody s unikátnym zložením jedinečným svojho druhu vo svete. Izotermická teplota 33°C a vysoký obsah CO₂ umožňuje vykonávanie procedúr bez umelého zásahu. Klienti kúpeľov okrem liečivých účinkov termálnej vody oceňujú vysoko profesionálny a ľudský prístup zdravotníckeho personálu ako aj nádherný areál kúpeľného parku, ktorý je spoločne s viacerými impozantnými budovami v areáli zaradený medzi národné kultúrne pamiatky Slovenska.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4464357  Dátum zverejnenia: 10.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 030 EUR/mesiac