Účtovník/čka - zastupovanie počas dlhodobej PN (TPP príp. dohoda)

KÚPELE SLIAČ a.s.

Miesto práce
Sliač
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského tímu hľadáme účtovníka/čku na zastupovanie dlhodobej PN našej kolegyne s perspektívou dlhodobej spolupráce.
Vieme sa dohodnúť na plnom či skrátenom úväzku na TPP prípadne aj dohode (napr. popri štúdiu).
Tvojou náplňou práce bude:
- evidencia a účtovanie prijatých faktúr,
- príprava a účtovanie interných dokladov,
- práca s hotovostnou pokladňou, účtovanie pokladničných dokladov,
- účtovanie bankových výpisov,
- kontrola vecnej a formálnej správnosti účtovných dokladov,
- kontrola dodržiavania interných procesov a predpisov v oblasti účtovnej agendy,
- príprava prehľadov a exporty dát z Omegy do Excelu podľa potreby a pokynov hlavného účtovníka a finančného manažéra,
- vyhotovanie účtovných výkazov podľa skupín účtov a pokynov hlavného účtovníka,
- pravidelné mesačné odsúhlasovanie pridelených okruhov a skupín účtov zo zostáv,
- spolupráca na príprave podkladov pre závierkové účtovné práce.

Práca v krásnom prírodnom prostredí kúpeľov.
Príležitosť spolupodieľať sa na napĺňaní vízie revitalizácie Kúpeľov Sliač.
Podpora ďalšieho vzdelávania.
Možnosť ubytovania v kúpeľoch za výhodnú cenu (prenájom izby príp. služobného bytu).
Možnosť využitia procedúr, zdarma vstupy na letné termálne kúpalisko priamo v areáli.
Prenájom priestorov Spoločenskej Dvorany pre usporiadaní rodinnej oslavy zdarma.
Zamestnanecké zľavy na vybraný sortiment nápojov v našich gastro prevádzkach.
Vlastná jedáleň pre zamestnancov, doplatok zamestnanca 1 €.
Angažovaný, priateľský a ústretový kolektív.

Milý/á uchádzač/ka, vážime si Tvoj záujem o prácu u nás. Svoj životopis nám prosím zašli cez link uvedený v ponuke. Garantujeme, že každý jeden životopis takto zaslaný starostlivo prejde našim odborným posúdením. Následne však už budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria za účelom dohodnutia termínu osobného stretnutia. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná znalosť podvojného účtovníctva,
- znalosť práce v Exceli,
- znalosť práce v účtovnom systéme Omega výhodou,
- bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota učiť sa, samostatnosť, angažovanosť, tímovosť.

KÚPELE SLIAČ a.s. sú liečebné kúpele s viac ako 200 ročnou tradíciou zamerané na liečbu srdcovo-cievnych chorôb, chorôb pohybového ústrojenstva, onkologických chorôb ako aj liečbu post-covid syndrómu. Sú známe a vyhľadávané vďaka mimoriadnym účinkom liečivej minerálnej vody s unikátnym zložením jedinečným svojho druhu vo svete. Izotermická teplota 33°C a vysoký obsah CO₂ umožňuje vykonávanie procedúr bez umelého zásahu. Klienti kúpeľov okrem liečivých účinkov termálnej vody oceňujú vysoko profesionálny a ľudský prístup zdravotníckeho personálu ako aj nádherný areál kúpeľného parku, ktorý je spoločne s viacerými impozantnými budovami v areáli zaradený medzi národné kultúrne pamiatky Slovenska.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4389130  Dátum zverejnenia: 27.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac