Recepčná - referent prijímacej kancelárie

Kúpele Nový Smokovec a.s.

Miesto práce
Nový Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiac- základná mzda bude navýšená o príplatky za soboty, nedele a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie, ubytovanie a evidencia klientov v hotelovom systéme,
- časovanie procedúr,
- podávanie informácií,
- vybavovanie telefonátov, korešpondencie a rezervácií,
- vystavovanie faktúr,
- obsluha registračnej pokladne,
- predaj doplnkového tovaru.

- garancia celoročného zamestnania v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti v príjemnom prostredí Vysokých Tatier,
- zamestnanecké stravovanie,
- výmenné rekreácie zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielať na adresu [email protected]
Na pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Open Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok

Počet rokov praxe

1

- výhodou je ovládanie softvéru GUBI alebo iného rezervačného systému a skúsenosti v oblasti cenotvorby, obchodných praktík a marketingu

- komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, rozhodovanie, samostatnosť, iniciatívnosť, empatia, komunikatívnosť, sebaovládanie

Kúpele Nový Smokovec a.s je komplex 4 hotelov, kongresového centra, reštaurácie, wellness a množstva ďalších doplnkových služieb. Nachádza sa priamo v centre Vysokých Tatier, má výbornú dopravnú dostupnosť. V rámci ubytovacích služieb sa zameriava na kúpeľnícku, kongresovú, ale i individuálnu klientelu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788890  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac