Kuchár

Kúpele Nový Smokovec a.s.

Miesto práce
Nový Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ príplatky za soboty, nedele a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava teplých a studených jedál podľa jedálneho lístka v prevádzkach spoločnosti Kúpele Nový Smokovec, a.s.
- dodržiavanie stanovených postupov prípravy jedál,
- kontrola kvality jedál,
- dodržiavanie a vedenie záznamov HACCP,
- dodržiavanie hygienických predpisov.

- garancia celoročného zamestnania v zdravotníckom zariadení,
- zamestnanecké stravovanie,
- výmenné rekreácie zamestnancov,
- poskytnutie pracovného oblečenia po ukončení skúšobnej lehoty.

Informácie o výberovom konaní

- nutný zdravotný preukaz,
- hygienické minimum alebo výučný list v odbore gastronómie,
Pracovný čas : od 10:00 do 22:00 hod.
Práca na zmeny : turnusová práca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

tímová práca,
manuálna zručnosť,
organizovanie a plánovanie práce,
iniciatívnosť,
spoľahlivosť,
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Kúpele Nový Smokovec a.s je komplex 4 hotelov, kongresového centra, reštaurácie, wellness a množstva ďalších doplnkových služieb. Nachádza sa priamo v centre Vysokých Tatier, má výbornú dopravnú dostupnosť. V rámci ubytovacích služieb sa zameriava na kúpeľnícku, kongresovú, ale i individuálnu klientelu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4573862  Dátum zverejnenia: 9.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac