Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Lekár v kúpeľnom zariadení

Kúpele Nimnica, a.s.

Miesto práce
Kúpele Nimnica, Nimnica - kúpele
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
3 423 EUR/mesiacmzda zodpovedá tabuľkovým platom určeným platnou slovenskou legislatívou pre lekára internistu s 5 ročnou praxou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vstupné vyšetrenia klientov, kontroly zdrav. stavu počas pobytu v kúpeľnom zariadení, nastavenie kúpeľnej liečby, výstupné prehliadky

hodnotové poukazy na čerpanie procedúr a pobytov, sústavné vzdelávanie, možnosť ubytovania v byte v areáli kúpeľov, celodenné stravovanie, 7,5 hod. pracovný čas, možnosť flexibilného nastavenia pracovného času

Informácie o výberovom konaní

telefonicky :042/4608295
mailom : [email protected] v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

interné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Kúpele Nimnica sú neustále sa rozvíjajúca spoločnosť, ekonomicky zdravá a napredujúca.
Ide o ústavné lekárske zariadenie, ktoré zabezpečuje liečbu vo viacerých indikačných skupinách ústavnou a ambulantnou formou hradenou z verejného zdravotného poistenia i na priamu platbu. K liečbe využívame účinky liečivej prírodnej minerálnej vody a široké spektrum ďalších liečebných metód.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4777520  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 423 EUR/mesiac