Hľadáme energickú chyžnú na pracovnú pozíciu s úvazkom 6:00 - 14:30

KÚPELE LÚČKY a.s.

Miesto práce
KÚPELE LÚČKY a.s., Lúčky - kúpele
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
820 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka: Hľadáme energickú chyžnú na pracovnú pozíciu s úvazkom 6:00 - 14:30

Hľadáme energickú a usmievavú chyžnú, ktorá bude mať na starosti upratovacie a čistiace práce v rôznych ubytovacích zariadeniach. Tvoje hlavné úlohy budú:

  • Upratovanie a čistenie izieb a spoločných priestorov v ubytovacích zariadeniach
  • Meniť posteľné prádlo a uteráky v izbách
  • Starostlivosť o čistotu a poriadok v ubytovacích zariadeniach

Pracovný čas na tejto pozícii je od 6:00 do 14:30, čo ti umožní mať voľné popoludnia a večery na relax a zábavu.

Pridaj sa k nášmu tímu a pomôž nám poskytnúť našim hosťom čisté a pohodlné ubytovanie!

  • Základná mzda 820 € mesačne brutto, plus príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy
  • V našom kolektíve je spojená mladosť so skúsenosťou.
  • Získaš mentora, ktorý ťa do práce zaučí, ktorý ti bude nápomocný v prvé dni
  • Dochádzkový bonus 2x ročne
  • Zamestnanecké stravovanie
  • Vstupy do Aqua Vital Parku
  • Výmenné rekreácie
  • Sociálne benefity
  • Príspevok na dopravu
  • III. pilier- doplnkové dôchodkové sporenie
  • Možnosť poskytnutia zamestnaneckého ubytovania
  • Príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zariadenie pre poskytovanie komplexnej liečebno - preventívnej starostlivosti a iných doplnkových služieb

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4839588  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac