Logo KÚPELE LÚČKY a.s.

Výzva pre upratovačky: Zarábajte bonus 800 € pri práci v gastro prevádzke na rannú zmenu

KÚPELE LÚČKY a.s.

Miesto práce
KÚPELE LÚČKY a.s., Lúčky - kúpele
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
15.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
820 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- Upratovanie a vysávanie jedálne, kancelárií a priľahlých priestorov, zamestnaneckej jedálne a šatne, chodby na úseku gastronomických služieb.

- Vedie harmonogram dennej, týždennej, mesačnej a ročnej sanitácie.

- Zarábaš 820,- € základnej mzdy mesačne brutto + bonus 800 € pri nástupe do práce v gastro prevádzke na rannú zmenu.

- Získavaš príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy.

- Máš nárok na dochádzkový bonus 2x ročne.

- Môžeš využívať zamestnanecké stravovanie.

- Vstupy do Aqua Vital Parku a výmenné rekreácie sú pre teba samozrejmosťou.

- Máš nárok na sociálne benefity a III. pilier - doplnkové dôchodkové sporenie.

- Ak potrebuješ, firma ti poskytne zamestnanecké ubytovanie.

- Získavaš príležitosť pracovať v príjemnom kolektíve a zlepšovať sa v rámci svojho odboru.

- Môžeš sa zapojiť do firemných školení a rozvíjať svoje zručnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Zariadenie pre poskytovanie komplexnej liečebno - preventívnej starostlivosti a iných doplnkových služieb

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4798102  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac