Upratovačka gastro prevádzky - 0,6 úväzok + Náborový bonus 400 €

KÚPELE LÚČKY a.s.

Miesto práce
KÚPELE LÚČKY a.s., Lúčky - kúpele
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
492 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie a vysávanie jedální, kancelárií a priľahlých priestorov, zamestnaneckej jedálne a šatne, chodby na úseku gastronomických služieb
- vedie harmonogram dennej, týždennej, mesačnej a ročnej sanitácie

492,- € základná mzda mesačne brutto + Náborový bonus 400 €, plus príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy- benefity plynúce z Kolektívnej zmluvy:- dochádzkový bonus 2x ročne- zamestnanecké stravovanie,- vstupy do Aqua Vital Parku,- výmenné rekreácie,- sociálne benefity,- III. pilier- doplnkové dôchodkové sporenie,- možnosť poskytnutia zamestnaneckého ubytovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Zariadenie pre poskytovanie komplexnej liečebno - preventívnej starostlivosti a iných doplnkových služieb

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4785093  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 492 EUR/mesiac