Hľadáme šikovnú servírku s odmenou 820 € a náborovým bonusom až 800 €! Doprava zabezpečená! Pridaj sa k nášmu tímu!

KÚPELE LÚČKY a.s.

Miesto práce
KÚPELE LÚČKY a.s., Lúčky - kúpele
Termín nástupu
8.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
820 EUR/mesiac+ 800 € náborový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú servírku s odmenou 820 € a náborovým bonusom až 800 €! Pridaj sa k nášmu tímu!

- usádzanie a obsluha klientov v jedálni

- roznášanie jedál

- vyhotovovanie objednávok stravy pre klientov

- úprava stolov pred podávaním jedla

Ak sa pridáš k nášmu tímu, v tvojom typickom dni na práci ako servírka sa budeš zaoberať:

- privítaním a usadením hostí

- starostlivosťou o čistotu jedálneho stola a prostredia

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou tímu, ktorý robí klientom radosť!

- Získaj základnú mzdu 820,- € mesačne brutto a náborový bonus až 800 € ako servírka v našej firme!

- Okrem toho ťa čakajú príplatky v súlade so zákonníkom práce a kolektívnou zmluvou.

- Využi dochádzkový bonus, ktorý získavaš 2x ročne, príspevok na dopravu a možnosť zamestnaneckého stravovania.

- Relaxuj v Aqua Vital Parke, kde máš vstup zdarma, a využi výmenné rekreácie za výhodné ceny.

- Ochráň svoju budúcnosť s doplnkovým dôchodkovým sporením a príspevkom do III. piliera.

- Ak hľadáš ubytovanie, máme aj možnosť zamestnaneckého ubytovania pre teba k dispozícii. Pridaj sa k nášmu tímu a využi všetky tieto benefity!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti v oblasti obsluhy zákazníkov

- Základné vzdelanie v odbore pohostinstvo alebo podobnom

- Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s kolegami a zákazníkmi

- Zodpovednosť a spoľahlivosť v plnení pridelených úloh

- Schopnosť pracovať v stresových situáciách a rýchlo reagovať

- Flexibilita a ochota učiť sa nové veci.

Zariadenie pre poskytovanie komplexnej liečebno - preventívnej starostlivosti a iných doplnkových služieb

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4764708  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac