Fyzioterapeut- celoročná prevádzka

KÚPELE LÚČKY a.s.

Miesto práce
Lúčky - kúpele
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 009 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie liečebnej procedúry na základe lekárskeho predpisu (elektroliečba, individuálny a skupinový telocvik, cvičenie v bazéne, nordic walking, ...)

1 009 € základná mzda mesačne brutto, plus príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy.
Benefity plynúce z Kolektívnej zmluvy:
- dochádzkový bonus 2 x ročne,
- zamestnanecké stravovanie,
- vstupy do Aqua Vital Parku,
- výmenné rekreácie
- sociálne benefity,
- III. pilier- doplnkové dôchodkové sporenie

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požadované kritéria na obsadenie danej pracovnej pozície a tí budú následne pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor diplomovaný fyzioterapeut alebo fyzioterapia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zariadenie pre poskytovanie komplexnej liečebno - preventívnej starostlivosti a iných doplnkových služieb

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4461460  Dátum zverejnenia: 7.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 009 EUR/mesiac