Kuchár

KÚPELE LUČIVNÁ, a.s.

Miesto práce
Kúpele Lučivná, Mengusovce
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 základný plat + 250 variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba a výdaj širokého sortimentu teplých, studených a diétnych jedál
- dodržiavanie diétneho systému pre zdravotnícke zariadenie
- obsluha veľkokapacitných kuchynských strojov na výrobu pokrmov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním kúpeľnej starostlivosti detí od 3 do 18 rokov. Kúpele v Lučivnej sú najväčšie a najmodernejšie detské klimatické kúpele na Slovensku s krásnym panoramatickým výhľadom na naše veľhory. Kúpele sú lokalizované v lesíku v blízkosti obce Lučivná, 3 km od Svitu a 10 km od Popradu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lučivná 290
05931 Lučivná

Kontakt

ID: 3464209   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 základný plat + 250 variabilná zložka