Masér/ka

Kúpele Dudince, a.s.

Miesto práce
Kúpeľná 106/3, Dudince - kúpele
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 109 EUR/mesiacprémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Vykonávanie masáží za liečebným účelom na základe ordinácie lekára​

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

- zaujímavý sociálny program

- viac ako 20 benefitov (napr. možnosť ubytovanie a ambulantnej liečby v kúpeľoch, dovolenku na horách či na Liptove, zľavy a bezplatné využívanie našich prevádzok, služobný telefón .../​

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

masér

Kúpele Dudince, a.s. sú slovenské neštátne zdravotnícke zariadenie v najmenšom meste na Slovensku. Kúpeľnú liečbu poskytujeme na tradičných zásadách balneológie a liečebnej rehabilitácie. Prírodný liečivý zdroj, vybavenie balneoterapie a odborné znalosti nášho personálu denne využívame v prospech zdravia našich klientov. Starať sa oň je našou trvalou a najvyššou hodnotou. Do zariadení firmy patria Liečebné domy Rubín a Smaragd a Kúpeľný hotel Minerál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4799419  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 109 EUR/mesiac