Reagujte bez životopisu

Kuchár/ka

Kúpele Dudince, a.s.

Miesto práce
Kúpele Dudince, Kúpeľná, Dudince - kúpele
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacprémie a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava jedál v režimovej jedálni, A la carte

ponúkame viac ako 2O benefitov /napr. možnosť ambulantnej liečby v kúpeľoch, dovolenku na horách či na Liptove, zľavy a bezplatné využívanie našich prevádzok, služobný telefón, príspevok na cestovné .../

na základe doručených žiadostí a životopisov budú vybratí uchádzači pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár, kuchár - čašník

prax v odbore nutná

Kúpele Dudince, a.s. sú slovenské neštátne zdravotnícke zariadenie v najmenšom meste na Slovensku. Kúpeľnú liečbu poskytujeme na tradičných zásadách balneológie a liečebnej rehabilitácie. Prírodný liečivý zdroj, vybavenie balneoterapie a odborné znalosti nášho personálu denne využívame v prospech zdravia našich klientov. Starať sa oň je našou trvalou a najvyššou hodnotou. Do zariadení firmy patria Liečebné domy Rubín a Smaragd a Kúpeľný hotel Minerál.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4411622  Dátum zverejnenia: 23.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac