Vodič | Pracovník v drevo-konštrukčnej dielni | Zručný remeselník

KUNSTTRANS BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Bojnická, Bratislava
Termín nástupu
1.3.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zhotovovanie špeciálnych prepravných obalov na mieru
- Konštrukcia a finálna povrchová úprava stolárskych produktov (nie nábytok)
- Manipulácia s vyrobenými produktmi
- Nakladanie a vykladanie produktov do a z firemných vozidiel
- Doručovanie produktov zákazníkom
- Účasť na občasných pracovných cestách v rámci Slovenska aj do zahraničia

férový prístup ponúkaný (aj požadovaný) stravné lístky 4€ + príspevok zo sociálneho fondu, výplata načas, stála pracovná doba, ročné odmeny, zákonom stanovené diéty, iné benefity

Do nášho rozširujúceho sa tímu prijmeme kolegu ktorý vie byť konštruktérom, zručným pracovníkom v drevo- dielni (stolárskej dielni) a občasným vodičom zároveň. Do výrobného procesu radi zaučíme, hlavným predpokladom je manuálna zručnosť a ochota spolupracovať pri výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

manuálna zručnosť (ručné elektrické náradie – píly, skrutkovače, brúsky atď) požadovaná bezúhonnosť, práca vhodná pre muža, vodičský preukaz skupiny C

Spoločnosť sa zaoberá prepravou umeleckých diel a výrobou špeciálnych prepravných obalov. Špeciálna výroba pre domáci a zahraničný trh, preprava, služby spojené s exportom a importom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3589582  Dátum zverejnenia: 30.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100