Reagujte bez životopisu

Personalista(ka) / mzdár(ka)

Kunsthalle Bratislava

Miesto práce
Námestie SNP, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje komplexnú personálnu a mzdovú agendu pre cca 15 zamestnancov v pracovnom pomere organizácie v súlade s aktuálne platnou legislatívou (napr. výpočet a úhrada miezd, príprava a distribúcia výplatných pások, evidencia dochádzky, vypracovávanie pracovných zmlúv, náplní práce, rozhodnutí o plate, pracovného poriadku),
- vedie komunikáciu so sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, Daňovým úradom (napr. prihlášky, odhlášky, prehľady, hlásenia, štatistiky, výkazy) a s Ministerstvom kultúry ohľadom personalistiky a miezd,
- zabezpečuje prípravu a správu mzdového rozpočtu a plánovanie počtu zamestnancov,
- zabezpečuje komplexnú personálnu a mzdovú agendu dohôd o brigádnickej práci študentov pre cca 20 mediátorov počas roka (napr. dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru, súvisiace doklady a administratíva, prihlasovanie a odhlasovanie z poisťovní, spracovanie výkazov práce a výpočet odpracovanej mzdy)
- zabezpečuje, vypočítava a distribuuje stravné lístky pre zamestnancov organizácie v pracovnom pomere,
- operatívne, podľa potreby zabezpečuje a eviduje ďalšiu personálnu agendu (napr. návrhy na zmenu, náplne práce, dohody, ročné zúčtovanie dane),
-aktívne sleduje najnovšie zmeny v legislatíve.

- kancelária v centre Bratislavy
- práca v novej, dynamicky sa rozvíjajúcej kultúrnej inštitúcii
- flexibilný pracovný čas
- práca v mladom, dynamickom kolektíve

Váš štruktúrovaný životopis a motivačný list nám zašlite prosím najneskôr do 22.04.2020.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mzdové účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- minimálne stredoškolské vzdelanie
- prehľad v platných právnych predpisoch v oblasti personalistiky a miezd vrátane právnych predpisov upravujúcich personalistiku a mzdy pre verejnú správu
- prax v organizáciách štátnej alebo verejnej správy
- skúsenosť práce so štátnou pokladnicou výhodou
- skúsenosti s prácou v Softipe výhodou
- mzdové účtovníctvo - expert
- personalistika - expert
- Windows, Internet, e-mail - pokročilý
- samostatnosť, zodpovednosť

Kunsthalle Bratislava (KHB) je príspevková organizácia Ministerstva kultúry SR prezentujúca výstavy domácich a zahraničných vizuálnych umelcov. Sídli v priestoroch Domu umenia v centre Bratislavy a jej poslaním je mapovať a sprístupňovať aktuálne vizuálne umenie domácemu i zahraničnému publiku.
ID: 3901289  Dátum zverejnenia: 8.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 450 EUR/mesiac