Skladník - manipulant na VZV

KUNAJ - svet okien a dverí

Miesto práce
Tatranská Štrba
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
940 EUR/mesiacNástupná mzda závisí aj od predchádzajúcej praxe a odrobených rokov na rovnakej pozícii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade. Preberanie, výklad, náklad tovaru. Kontrola objednaných materiálov, expedícia hotových výrobkov, vedenie skladového hospodárstva.
Manipulant na VZV, držiteľ preukazu k obsluhe VZV, prijímanie tovarových zásob do skladu, umiestňovanie tovaru do skladových regálov, balenie tovaru a príprava na expedíciu.

Miesto výkonu práce je v Tatranskej Štrbe, prosím zvážte vzdialenosť a dochádzanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

1

Prax v skladovom hospodárstve vítaná.

Vyrábame kvalitné a cenovo dostupné eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné drevené dvere, protipožiarne dvere. Snahou našej spoločnosti je vyrábať kvalitné produkty, budovať si dobré meno a stať sa najlepšími v našom obore.
Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v Tatranskej Štrbe.
Viac na: www.kunaj.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 966170  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 940 EUR/mesiac