Špecialista zákazníckeho servisu

KUNAJ - svet okien a dverí

Miesto práce
Tatranská Štrba
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, som Tomi, manažér montáží, servisu a reklamácií a hľadám do môjho tímu špecialistu zákazníckeho servisu, nového parťáka/parťáčku, ktorý ma plne zastúpi, ak som na montážach v rámci celej SR.

Denne riešime telefonické a mailové požiadavky našich zákazníkov a partnerov. Mail a telefonáty sú zastúpené cca 50:50, okrem aktívnej komunikácie so zákazníkmi Ťa u nás bude čakať administratívna práca na pc a aktívne plánovanie s montážnymi partiami. Rozumy budeš ťahať aj od kolegov z ostatných oddelení naprieč celým tímom Kunaj. Stereotyp u nás naozaj nehrozí :)

Hneď od začiatku Ťa s kolegami podporíme a na všetko zaučíme.

Okrem super práce, skvelých kolegov a kávičky ťa čakajú aj iné benefity.

- práca pre stabilnú a úspešne sa rozrastajúcu spoločnosť
- možnosť ovplyvňovať úspech spoločnosti a svoj kariérny postup
- skvelý tím kolegov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Prosím neposielajte CV, ak nie ste z okolia.
Nástupná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a praxe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Komunikácia so zákazníkmi

Počet rokov praxe

2

- Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- Technická fundovanosť, zodpovednosť, samostatnosť
- Flexibilita, iniciatívnosť, spoľahlivosť
- Schopnosť zvládať stresové situácie
- Príjemný a ústretový prejav
- Aktívny a prozákaznícky prístup
- Snaha učiť sa nové veci a rozvíjať sa
- Pozitívny prístup k práci
- Prax na podobnej pozícii výhodou

Vyrábame kvalitné a cenovo dostupné eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné drevené dvere, protipožiarne dvere. Snahou našej spoločnosti je vyrábať kvalitné produkty, budovať si dobré meno a stať sa najlepšími v našom obore.
Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v Tatranskej Štrbe.
Viac na: www.kunaj.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3938470  Dátum zverejnenia: 19.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac