Reagujte bez životopisu

Elektromechanik železničných zabezpečovacích zariadení - Junior

KUMAT spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
1 150 - 1 400 EUR/mesiacMzda po úspešnom absolvovaní odborných skúšok ŽSR: 1400 € - 1800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia a servis elektrických a elektronických prvkov železničných zabezpečovacích a oznamovacích zariadení v rámci Slovenska od renomovaných výrobcov ako Siemens, Scheidt & Bachmann, ALTPRO, AŽD, Frauscher, Voestalpine.
Montáž káblových systémov a elektrických rozvádzačov.
Ostatné práce súvisiace s montážnou činnosťou.
Práca s technickou/výkresovou dokumentáciou
Príprava zariadení na montáž podľa technickej/výkresovej dokumentácie.
Výroba a oprava elektronických prvkov zabezpečovacej techniky.
Meranie a oprava reléových prvkov zabezpečovacej techniky.

Stabilná práca v spoločnosti s 30 ročnou históriou.
Vianočný príspevok (13. plat).
Ďalšie finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri pracovných výročiach).
Platené krátkodobé voľno na preliečenie.
Ročná odmena za dochádzku.
Iné finančné a nefinančné benefity (služobné vozidlo, mobilný telefón).
Možnosť kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Celá SR.
Vhodné pre uchádzačov zo západného, resp. východného Slovenska, (sídlo firmy v Bratislave, resp. v Košiciach).
Dochádzka na dennej báze na pracovisko (Bratislava, resp. Košice) alebo priamo na projekt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, logické myslenie, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť tímovej spolupráce.
Prax v montáži elektronických prvkov výhodou.
Základná znalosť čítania technickej dokumentácie.

Spoločnosť KUMAT je na trhu už od roku 1993 a v súčasnosti patrí medzi významných slovenských dodávateľov zabezpečovacej, telekomunikačnej a oznamovacej techniky v oblasti železničnej infraštruktúry. Spoločnosť komplexne zabezpečuje nasledovné služby:
- výskum a vývoj,
- projektovanie a inžiniering,
- montáž a realizáciu technologických stavieb,
- údržbu, servis a opravy zariadení a ich častí,
- odborné prehliadky a pravidelné revízie zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3631107  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac