Stavebný majster

KUMA GSD s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 300 EUR/mesiacvýkonnostný bonus na základe finančných výsledkov realizovaných zákaziek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• efektívna koordinácia a organizovanie pridelených pracovníkov, materiálu a zdrojov,
• kontrola dodržiavania technologických postupov a kvality podľa dodaných výkresov,
• vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác,
• realizácia výkonov podľa stavebnej dokumentácie a ich evidencia v stavebnom denníku,
• kontrola správne vypísaných staziek strojníkom,
• priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov,
• zodpovedanie za správne hospodárenie s majetkom spoločnosti,
• zodpovednosť za pridelené náradie, organizovanie a smerovanie pracovníkov k udržiavaniu poriadku v kontajneri s náradím a hospodárnemu nakladaniu s náradím a materiálom,
• kontrola včasného príchodu pracovníkov na stavbu,
• sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,
• činnosti podľa pokynov svojho nadriadeného

- zaujímavá práca v priateľskom pracovnom tíme,
- možnosť kariérneho rozvoja, rýchleho profesijného vzrastu a podieľanie sa na tvorbe firemnej štruktúry,
- keďže sme malá firma, zmeny tu prebiehajú rýchlo,
- finančné ohodnotenie na základe finančných výsledkov realizovaných zákaziek

• nie sme sociálny podnik, sme platený za kvalitne vykonanú prácu v termíne a určitom budgete,
• preferujeme činnosť na živnosť,
• vyžadujeme dennú prítomnosť na stavbe od začiatku až do konca pracovnej doby, alebo pokiaľ nie je splnený nastavený denný plán,
• očakávaná je aj fyzická práca,
• očakávame plánovanie prác tak, aby bol dodržaný časový a finančný harmonogram (mnohokrát dochádza k zmenám od investora => schopnosť vedieť rýchlo reagovať na tieto zmeny, preorganizovať prácu a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Adobe Acrobat Reader - Základy
AutoCAD - Základy
Microsoft Teams - Základy
Windows 10 - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebný majster

Počet rokov praxe

3

• organizačná schopnosť,
• rozhodnosť,
• samostatnosť.

KUMA GSD s.r.o. je stavebná spoločnosť zaoberajúca sa pozemnými a inžinierskymi stavbami. Zaoberá sa zemnými, výkopovými a stavebnými prácami tzv. spodných stavieb - základy budov, hál, terénne úpravy, pokládka vody, kanalizácie, elektriny, plynu a pod.
Viac informácií nájdete na: www.kumagsd.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4494252  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac