Reagujte bez životopisu

Strojník

KUMA GSD s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Nástup možný ihned. Prosíme, aby sa ozývali záujemcovia, ktorí súhlasia s podmienkami zadanými v inzeráte a majú záujem o dlhodobú a serióznu spoluprácu.
8 EUR/hod.Mzdové podmienky: - nástupný plat je 8 €/h na živnosť, - fakturácia je raz mesačne, - splatnosť faktúry je 15 - 21 dní, - faktúry sa vystavujú vždy na začiatku mesiaca za odpracovaný predchádzajúci kalendárny mesiac, - neposkytujeme žiadne zálohy ani vyplácanie v týždňových intervaloch.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 obsluha stavebných strojov:
- Pásový bager: JCB 130 LC,
- Traktorbager: CATERPILLAR - CAT 434F,
- Teleskopický nakladač: JCB 535,
- Minibager: KOMATSU - PC27MR,
- Bobcat: JCB - ROBOT 185,
 strojník s platným strojnickým preukazom,
 riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov - strojov a zariadení,
 kontrola prevádzkyschopnosti stroja,
 dodržiavanie pracovného rozvrhu,
 údržba a bežné opravy prideleného stroja, kontrola nástrojov, vybavenia,
 vedenie bežných záznamov o prevádzke stroja,
 výkon práce západné Slovensko, aktuálne okolo Vráble - Nitra.

 práca v stabilnej stavebnej spoločnosti,
 práca v mladom dynamickom kolektíve,
 možnosť príplatkov, tzv. výkonnostný bonus za kvalitný pracovný výkon,
 zabezpečíme všetky potrebné BOZP a PO školenia, vrátanie lekárske prehliadky,
 ponúkame dlhodobú spoluprácu, nie sezónne práce,
 preferujeme prácu na živnosť.

Informácie o výberovom konaní

Vážni záujemcovia volajte:
p. Marek Tóth, mobil: +421 948 187 582.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojník, stavebníctvo, pozemné stavby

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

strojník - Expert
Samostatnosť - Expert
časová flexibilita - Expert
prax - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

strojník

Počet rokov praxe

2

 platný vodičský preukaz skupiny B, výhodou: C, E, T,
 platný strojnícky preukaz 1 B,
 lojálnosť, zodpovednosť, flexibilita, odolnosť voči stresu,
 časová flexibilita,
 samostatnosť,
 prax nutnosťou.

KUMA GSD s.r.o. je stavebná spoločnosť zaoberajúca sa pozemnými a inžinierskymi stavbami. Zaoberá sa zemnými, výkopovými a stavebnými prácami tzv. spodných stavieb - základy budov, hál, terénne úpravy, pokládka vody, kanalizácie, elektriny, plynu a pod.
Viac informácií nájdete na: www.kumagsd.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4181533  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.