Stavebný majster

KUMA GSD s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiac príspevok na stravu,  príspevok na dopravu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 vedenia interných pracovníkov a organizácia prác na stavbe,
 vedenia stavby a koordinácia subdodávateľov,
 kontrola nákladov, monitorovanie nákladov a zodpovednosť za ekonomický výsledok stavby,
 zodpovednosť za riadenie stavby, jej dokončenie v termíne vrátane spracovania podkladov na kolaudáciu,
 dodržania termínov, kvality a bezpečnosti práce,
 spolupráca s investorom a TDI.

 zaujímavá práca v priateľskom pracovnom tíme/v mladom dynamickom kolektíve,
 mobilný telefón,
 príspevok na stravu,
 príspevok na dopravu,
 zabezpečenie a zaplatené ubytovanie v blízkosti stavby,
 možnosť kariérneho rozvoja,
 keďže sme malá firma, zmeny tu prebiehajú rýchlo.

Informácie o výberovom konaní

- počet výberových kol = 1 - 2,
- kontaktovať emailom - zasielať životopis, popr. motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Základy
Vedenie tímu - Expert
Flexibilita - Expert
Komunikačné schopnosti - Expert
Organizačná schopnosť - Expert
Spoľahlivosť - Expert
Práca s počítačom - Pokročilý
Logické myslenie - Expert
Zodpovednosť - Expert

Vodičský preukaz

B, C, T

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná i pre absolventa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dokonalosť k Vašim vlastnostiam patriť nemusí, ale bez niektorých kvalít sa nezaobídeme …
 máte ukončené VŠ/SŠ odborné vzdelávanie s maturitou stavebného smeru,
 ovládate znalosť práce na PC užívateľsky, balík MS Office a AutoCAD na pokročilej úrovni,
 máte skúsenosti s vedením ľudí a organizáciou prác na stavbe.
Budeme nadšení, ak …
 rád pracujete v tíme a zároveň ste samostatným článkom s vlastnou iniciatívou,
 máte schopnosť riešiť konfliktné situácie,
 medzi vaše vlastnosti možno zaradiť:
o komunikačné schopnosti,
o organizačné schopnosti,
o informačnú a technickú gramotnosť,
o precíznosť,
o spoľahlivosť,
o lojalitu,
o logické myslenie,
 Vám nechýba zodpovednosť,
 ste časovo flexibilný,
 možnosť nasadenia aj mimo miesta bydliska (v mieste získanej zákazky),
 vlastníte vodičský preukaz skupine A, B, výhodou skupine T, C a strojový preukaz.

KUMA GSD s.r.o. je stavebná spoločnosť zaoberajúca sa pozemnými a inžinierskymi stavbami. Zaoberá sa zemnými, výkopovými a stavebnými prácami tzv. spodných stavieb - základy budov, hál, terénne úpravy, pokládka vody, kanalizácie, elektriny, plynu a pod.
Viac informácií nájdete na: www.kumagsd.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4080919  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac