Odborný pracovník na stavbe

KUMA GSD s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 euro/na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

realizovanie stavebných prác v stanovenych časových harmonogramoch,rozsahu a kvalite,plná zodpovednosť za zverenú prácu a materiál,bežná stavebná činnosť s dodržiavaním bezpečnostných pravidiel

stabilná firma,istota dlhodobého zamestnania,plat je 7 euro/hodinu,plus mesačné bonusy podľa výkonu,ubytovanie zabezpečené,poskytovanie obedov za poplatok priamo v mieste výkonu práce,

životopisy posielať mailom,vybraných záujemcov budeme kontaktovať telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B, C, T

vodičské oprávnenie C a T výhodou,spoľahlivosť,zodpovednosť,ochota pracovať aj soboty a nedele (keď je potreba ukončenia zákazky),

KUMA GSD s.r.o. je stavebná spoločnosť zaoberajúca sa pozemnými a inžinierskymi stavbami. Zaoberá sa zemnými, výkopovými a stavebnými prácami tzv. spodných stavieb - základy budov, hál, terénne úpravy, pokládka vody, kanalizácie, elektriny, plynu a pod.
Viac informácií nájdete na: www.kumagsd.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3603989  Dátum zverejnenia: 19.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 euro/na hodinu