Vedúci údržby

Kultúrne zariadenia Petržalky

Kultúrne Zariadenia Petržalky, Rovniankova 3, 851 02 Petržalka
Termín nástupu
ihneď
1 250 - 1 300 EUR/mesiacFunkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. a Nariadenia vlády SR č. 296/2022 Z. z. + osobný príplatok na základe znalostí a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci údržby:
riadi a koordinuje činnosť zamestnancov vo funkcii údržbár, manipulačný robotník - prideľuje im pracovné úlohy v objektoch organizácie podľa naliehavosti.

Vykonáva údržbárske a opravárenské práce v rozsahu bežnej údržby - strojného, stavebného, stolárskeho, vodoinštalačného a zámočnícke charakteru /- sanitárnych zariadení, vodovodných potrubí, rozvodov kúrenia a pod.

Vykonáva  elektro údržbu svietidiel a elektroinštalácii v budovách KZP v rozsahu bežnej údržby a odstraňovanie revíznych elektro nedostatkov, vykonáva kontrolu ručného elektrického náradia.

Vykonáva kontrolu a bežnú údržbu núdzového osvetlenia, vzduchotechniky a klimatizácie.

Kontroluje stav budov a rieši nedostatky s priamym vedúcim, navrhuje opatrenia.

Vypomáha pri zabezpečovaní podujatí v interiéri ale aj exteriéri v nevyhnutnom rozsahu.

Ostatné:
je zodpovedný za prevádzku autodopravy v celom rozsahu a vykonáva nasledovné činnosti:

Riadenie služobných osobných motorových vozidiel, preprava a nákladu podľa požiadaviek organizácie.

Bežná údržba vozidiel, kontrola technického stavu vozidla pred začatím, počas a po ukončení jazdy v prípade zistených nedostatkov nahlásiť ich a riešiť s nadriadeným pracovníkom.

Vykonáva drobné opravy na vozidlách v rámci možnosti a zabezpečuje dodávateľský spôsob potrených opráv MV.

Príprava vozidiel na technickú a emisnú prehliadku a ich realizácia, komunikácia s poisťovňou v prípade poistnej udalosti.

Účasť pri nakladaní a vykladaní nákladu za predpokladu dodržania platných bezpečnostných predpisov.

Riadne vedenie príslušnej dokumentácie o prevádzke vozidiel, záznamy o prevádzke vozidla prostredníctvom GPS systému, predkladá príslušnú dokumentáciu o prevádzke vozidiel a spotrebe PHM, sleduje spotrebu jednotlivých vozidiel a zabezpečuje jej optimalizáciu.

​- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
​- jubilejné pracovné odmeny
​- štvrťročne jedno voľno navyše – na základe kolektívnej zmluvy
​- 5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce
- možnosť osobnostného rastu

Informácie o výberovom konaní

Nástupný plat 1.250,- eur brutto.
Po skúšobnej dobe (3 mes.) 1.300,- eur brutto.
Funkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. a Nariadenia vlády SR č. 296/2022 Z. z. + osobný príplatok na základe znalostí a praxe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- práca vo výškach (nad 1,8m)

- zručný pracovník
- prax. min 3 roky

Kultúrne zariadenia Petržalky (KZP) sú kultúrno-osvetovým zariadením, ktorého zriaďovateľom je Miestne zastupiteľstvo Bratislava - Petržalka.
KZP sú organizátorom kultúrno-výchovných a záujmových aktivít občanov v Petržalke a záujmových činností pre všetky vekové kategórie obyvateľov, ktorým umožňujú aktívne a pasívne kultúrne vyžitie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4822012  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac