Online Marketing Manager

KULLA SK, s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 110, 821 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiacplus odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spravovanie online účtov a účtov na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Google.
• Fotografovanie
• Udržiavanie a spravovanie e-shopu a ostatných web stránok spoločnosti
• práca vo wordpresse a woocommerce
• znalosť sortimentu rastlín
• Znalosť PPC kampaní (Google AdWords)
• Vytváranie marketingových stratégií a reklamy na webe
• SEO optimalizácia stránky
• Registrácie do katalógov, vyhľadávačov
• Grafické práce - tvorba plagátov, bannerov
• Tvorba newslettrov
• Práca s Google Analytics, Google Merchants
• Poskytovanie poradenstva ohľadom starostlivosti o rastliny
• Znalosť cudzieho jazyka výhodou

· Odmeny pri dosahovaní výsledkov
· Práca v stabilnej firme
· Dlhodobá práca

Od online špecialistu v našej spoločnosti sa očakáva, že bude samostatne fungujúcim pracovníkom. Znalosť rastlín je výhodou. Musí mať príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti. Ponúkame dlhodobú prácu v stabilnej firme so silným menom v dobrom a stabilnom kolektíve. Pokiaľ uchádzač vyhovuje, nieje prax podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama, web, grafika, záhradníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovedná a samostatne komunikatívna osoba
• Grafická znalosť a kreatívne myslenie
• Dobrá znalosť práce s PC
• Znalosť v oblasti záhradníctva
• Znalosť sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Pinterest)
• Technická znalosť v oblasti informatiky
• Wordpress, Woocommerce
• všetko s Google

V ZÁHRADNOM CENTRE KULLA ponúkame široký sortiment zelene, keramiky, dekoračných doplnkov a potrieb pre dom, byt a záhradu. Poskytujeme kompletný návrh a realizáciu záhrad a parkov, výzdoby interiérov a exteriérov, údržbu a starostlivosť o interiérovú a exteriérovú zeleň. Kytice, vence a aranžmány z rezaných, suchých a umelých kvetov predávame v kvetinárstvach KULLA. Organizátor medzinárodnej výstavy kvetov FLÓRA BRATISLAVA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3855606  Dátum zverejnenia: 4.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac