Záhradník - vedúci tímu realizácií záhrad

KULLA SK, s.r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 € + prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie pracovného tímu
• odborná práca s rastlinným a doplnkovým materiálom
• záhradnícke práce pri zakladaní a údržbe zelene
• koordinácia subdodávateľských firiem na stavbe, dodávok materiálov a pod.
• poradenstvo a priamy predaj rastlín zákazníkom
• administratíva spojená s vedením tímu a zákaziek
• vedenie motorových vozidiel typu B, C

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradník

Vodičský preukaz

B, C

V ZÁHRADNOM CENTRE KULLA ponúkame široký sortiment zelene, keramiky, dekoračných doplnkov a potrieb pre dom, byt a záhradu. Poskytujeme kompletný návrh a realizáciu záhrad a parkov, výzdoby interiérov a exteriérov, údržbu a starostlivosť o interiérovú a exteriérovú zeleň. Kytice, vence a aranžmány z rezaných, suchých a umelých kvetov predávame v kvetinárstvach KULLA. Organizátor medzinárodnej výstavy kvetov FLÓRA BRATISLAVA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Trnavská cesta 110
821 01 Bratslava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Lopúchová
Tel.: +421233014401
E-mail: poslať životopis
ID: 3391680   Dátum zverejnenia: 20.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € + prémiová zložka