CAD/PLM Administrátor

KUKA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 4610/9, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna výška základnej mzdy bude stanovená v závislosti od schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za prevádzku a ďalší vývoj pridružených systémov
• Tvorba dokumentácie projektov/systémov a súvisiaca administratíva
• Porozumenie projektovým procesom “Software/Interface Engineering”, komplexné riešenia (nie priamo programovanie)
• Kontrola a správa už existujúcich procesov a ich konfigurácia
• Aktívny návrh a optimalizácia procesov
• Hľadanie nápadov/riešení na zlepšenie a skvalitnenie procesov a ich implementácia
• Analýza a návrh nových aplikácií podľa potrieb spoločnosti
• Školenie a podpora užívateľov
• Správa/údržba pre CAD software
• Reporting o stave zverených úloh

• Tvorivá a kreatívna práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
• Práca v nových, moderných a atraktívnych priestoroch
• Možnosť kariérneho rastu
• Kvartálne odmeny
• Trinásta mzda
• Ročný bonus za dochádzku
• Flexibilný pracovný čas
• Stravné lístky aj na dni čerpania dovolenky
• Príspevok pri narodení dieťaťa, pri sobáši, pri životnom jubileu
• Príspevok pri odporúčaní zamestnanca
• Príspevok na cestovné
• Príspevok na ubytovanie
• Príspevok na kultúrne a športové podujatia
• Home office - v zmysle interných pravidiel
• OFFICE JOGA priamo na pracovisku v rámci pracovnej doby

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Vaše osobné údaje budú spracované v súlade s Európskym všeobecným nariadením o ochrane údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie - informatika/strojárstvo/iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
CATIA - Základy
NX - Základy
Microsoft Visual Studio - Základy
SQL - Základy
C# - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Komunikatívnosť a zmysel pre zodpovednosť
• Schopnosť komunikovať v nemeckom/anglickom jazyku
• Analytické myslenie
• Ochota učiť sa
• Ochota vycestovať na pracovnú cestu (na začiatku zaškolenie, neskôr občasne)
• Skúsenosti s administráciou a podporou aspoň jedného CAD & PLM systému (SolidWorks, CATIA, Siemens NX)
• Samostatnosť
• Tímová práca
• Vytrvalosť

Spoločnosť KUKA Slovakia, s.r.o., patriaca do skupiny KUKA Systems, na Slovensku pôsobí viac ako 25 rokov so sídlom v Dubnici nad Váhom. Je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov a špecialistom na návrh robotických, automatizovaných a obslužných riešení pre priemyselnú výrobu so zameraním na automobilový priemysel. Aktívne spolupracuje so zahraničnými partnermi v Nemecku a USA.

Kontaktujte nás a staňte sa členom nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421907705946
E-mail: poslať životopis
ID: 4783186  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac