Technický/á asistent/ka s nemeckým jazykom

KUKA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie a organizácia odovzdania projektových dokumentácií;
  • získavanie a zhromažďovanie dokumentov a podkladov pre projektové dokumentácie;
  • zaobstarávanie a formálna kontrola dokumentácií od dodávateľov veľkých nakupovaných dielov;
  • spolupráca s oddeleniami simulácie, konštrukcie, kvality konštrukcií, layoutov, pneumatiky, elektriky, kvality, sprevádzkovanie, podpora na linke, oddelenie nákupu a pod.;
  • interná komunikácia (KUKA Dubnica, KUKA Augsburg Nemecko);
  • externá komunikácia (zákazníci, dodávatelia, iné konštrukčné kancelárie);
  • aktívna písomná, ústna a telefonická komunikácia (nemecký/anglický jazyk).

  • medzinárodné pracovné prostredie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti;
  • získavanie zaujímavých odborných skúseností;
  • odborný a profesijný rast;
  • motivujúce finančné ohodnotenie;
  • kvartálne ohodnotenie nad rámec základnej mzdy;
  • 13.mzda;
  • flexibilný pracovný čas;
  • jazykové kurzy;
  • príspevok na cestovné/ubytovanie
  • dochádzkový bonus
  • odmena za odporučenie zamestnanca
  • kultúrne a športové podujatia.

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania od Vás požadujeme:
  • životopis v dvoch jazykoch (slovenčina a nemčina) bez fotografie;
  • súhlas so spracovaním osobných údajov (slovenčina).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- administratívne, technické alebo lingvistické (jazykové) vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • ovládanie nemeckého jazyka slovom aj písmom (B2) je podmienkou;
  • počúvanie, čítanie, písanie, pochopenie textu, ústna interakcia, samostatný ústny prejav v nemeckom jazyku na vysokej úrovni;
  • silná osobnosť;
  • medzikultúrna kompetencia;
  • analytické myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť;
  • precíznosť, zmysel pre detail;
  • flexibilita, komunikačné a organizačné zručnosti;
  • tímová spolupráca a príjemné vystupovanie;
  • ochota učiť sa, vzdelávať sa a napredovať;
  • ochota cestovať.

Spoločnosť KUKA Slovakia s.r.o. patriaca do skupiny KUKA Systems, je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov automatizovaných výrobných a montážnych riešení pre priemyselnú výrobu.
Už viac ako 20 rokov v Dubnici n/V navrhujeme zváracie linky pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 1
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 3802201  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac