IT Administrátor

KUKA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia, konfigurácia a správa staníc a zariadení v LAN sieti (Windows PC, tlačiarne, IP telefóny);
- inštalácia a konfigurácia CAD aplikácií (CATIA, NX, Autocad, Microstation, Process Simulate....)
- komplexná podpora koncového užívateľa a riešenie problémov v IT prostredí (HW , SW , LAN, WIFI , VPN .... )
- komunikácia s nadriadenou L2 úrovňou ITSUPPORTu
- podpora a chod operačných systémov, inštalácia, konfigurácia a správa služieb (Windows Active Directory, Office 365)
- riešenie IT projektov zadaných z ústredia materskej firmy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1200 EUR + variabilná zložka; finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača

- tvorivá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
- získavanie zaujímavých odborných skúseností
- odborný a profesijný rast
- kvartálne odmeny
- trinásta mzda
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na ubytovnie
- príspevok na cestovné
- dochádzkový bonus
- jazykové kurzy
- kultúrne a športové podujatia

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
- životopis bez fotografie (SK, AJ/NJ)
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné techlológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Administrácia Windows serverov - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Klient/server administrácia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Predošlá pracovná skúsenosť na podobnej pozícii zaneranej na správu, konfiguráciu a servis IT HW a SW
- Znalosti v oblasti administrácie CAD programov (Catia, NX, Process Simulate, Autocad, Microstation.. )
- Operačné systémy: Windows 7, 10, Server , znalosť Active Directory, administrácia serverových operačných systémov
- Výborné komunikačné schopnosti
- Nemecký alebo Anglický jazyk na komunikačnej úrovni (je nutné denne komunikovať s L2 úrovňou ITSUPPORTu v zahraničí )
- Proaktívny prístup, ochota a spoľahlivosť
- Schopnosť rýchlo a efektívne riešiť problémy
- Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti

Spoločnosť KUKA Slovakia s.r.o. patriaca do skupiny KUKA Systems, je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov automatizovaných výrobných a montážnych riešení pre priemyselnú výrobu.
Už viac ako 20 rokov v Dubnici n/V navrhujeme zváracie linky pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 1
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Glázerová
Tel.: +421422852048
E-mail: poslať životopis
ID: 3785190   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 EUR + variabilná zložka; finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača