Konštruktér s praxou

KUKA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Proces od počiatočného návrhu nového automobilu až po jeho sériovú výrobu je veľmi dlhý.
Naši konštruktéri pracujú v strede tohto procesu – zákazník (automobilka) už má predstavu o tom, ako bude vyzerať nový model auta , ale ešte nemá postavenú výrobnú linku, ktorá tento model auta vyrobí.
My na základe podkladov od zákazníka navrhujeme robotické linky ktoré tento model budú jedného dňa vyrábať.
Úlohou konštruktérov je navrhnúť komponenty ktoré budú použité na robotických linkách . Či už pôjde o zariadenia, ktoré budú slúžiť na manipuláciu s dielmi karosérie alebo na ich zváranie, lepenie atď. - na všetky operácie pri výrobe je potrebné vyvinúť nové konštrukcie.

Ak máte aspoň 5 ročnú prax v konštruovaní (program Catia), ovládate cudzí jazyk na komunikatívnej úrovni a neprekáža Vám občasné cestovanie do zahraničia, staňte sa súčasťou nášho tímu.

Ako konštruktér zváracích liniek budete u nás vykonávať konštrukčné práce v súlade so zadaním zákazníka, vedúceho projektu a vedúceho konštrukcie.

Konštrukčnými prácami sa rozumie:
- tvorba modelov
- tvorba výrobno – výkresovej dokumentácie podľa zákazníckych noriem, zvyklostí a interných predpisov
- zmenové riadenie
- technické práce potrebné pre tvorbu sprievodnej dokumentácie a iné projektové účely
- dodržiavať termíny konštrukčných a technických prác
- dodržiavať pravidlá a smernice kvality konštrukčných a technických prác
- kontrola úplnosti, správnosti a kvality pridelenej práce
- podpora IT systému

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1300 EUR + variabilná zložka; finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača

- tvorivá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
- získavanie zaujímavých odborných skúseností
- odborný a profesijný rast
- kvartálne odmeny
- trinásta mzda
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na ubytovnie
- príspevok na cestovné
- jazykové kurzy
- kultúrne a športové podujatia

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
- životopis (SK, AJ/NJ)
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo/automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
CATIA - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- ovládanie programu CATIA na pokročilej úrovni
veľkou výhodou
- ochota cestovať - príležitostné pracovné cesty do Nemecka
- schopnosť komunikovať v cudzom jazyku
- samostatnosť pri riešení úloh
- zmysel pre detail
- príjemné vystupovanie
- flexibilnosť
- spoľahlivosť

Koncern KUKA, jeden z najvýznamnejších výrobcov robotov a automatizačnej techniky.
Už viac ako 20 rokov v Dubnici n/V navrhuje zváracie linky pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 1
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Glázerová
Tel.: +421422852048
E-mail: poslať životopis
ID: 3760242   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300 EUR + variabilná zložka; finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača