Senior NX Konštruktér/ka

KUKA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap
od 1300 EUR + variabilná zložka; finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho konštrukčného tímu hľadáme skúseného kolegu/kolegyňu, ktorý/á ovláda prácu v programe NX na projektoch pre Daimler.

Náplň práce:
- Práca na projektoch Daimler v programe NX
- Konštrukčné práce v súlade so zadaním zákazníka, vedúceho projektu a vedúceho konštrukcie.
Konštrukčnými prácami sa rozumie:
- tvorba modelov
- tvorba výrobno – výkresovej dokumentácie podľa zákazníckych noriem, zvyklostí a interných predpisov
- zmenové riadenie
- technické práce potrebné pre tvorbu sprievodnej dokumentácie a iné projektové účely
- dodržiavanie termínov konštrukčných a technických prác
- dodržiavanie pravidiel a smerníc kvality konštrukčných a technických prác
- kontrola úplnosti, správnosti a kvality pridelenej práce
- podpora IT systému

- tvorivá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
- získavanie zaujímavých odborných skúseností
- odborný a profesijný rast
- motivujúce finančné ohodnotenie
- kvartálne odmeny
- trinásta mzda
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na ubytovnie
- príspevok na cestovné
- jazykové kurzy
- kultúrne a športové podujatia

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
- životopis bez fotografie (SK, AJ/NJ)
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a iné dokumenty obsahujúce osobné údaje, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje tohto charakteru budú vymazané.

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo/automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
NX - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť práce v programe NX - podmienkou
- skúsenosti a prax na projektoch Daimler
- znalosť práce v programe Catia výhodou
- samostatnosť pri riešení úloh
- príjemné vystupovanie
- flexibilnosť
- ochota cestovať
- spoľahlivosť

Spoločnosť KUKA Slovakia, s.r.o., patriaca do skupiny KUKA Systems, na Slovensku pôsobí viac ako 25 rokov so sídlom v Dubnici nad Váhom. Je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov a špecialistom na návrh robotických, automatizovaných a obslužných riešení pre priemyselnú výrobu so zameraním na automobilový priemysel. Aktívne spolupracuje so zahraničnými partnermi v Nemecku a USA.

Kontaktujte nás a staňte sa členom nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3702762  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 EUR + variabilná zložka; finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača