Asistent ľudských zdrojov - zástup MD

KUKA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka; finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností, schopností a praxe vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelenie ľudských zdrojov hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorá/ý prevezme kompletný náborový proces spoločnosti, ako aj rozličné administratívne a reportingové aktivity. Práca je na dobu určitú - zástup za MD.

Náplň práce zahŕňa:
  • samostatná príprava a realizácia výberových konaní
  • tvorba a inzercia pracovných ponúk
  • selekcia a evidencia životopisov
  • vyhodnocovanie výberových kôl
  • príprava podkladov pred prijatím nového zamestnanca
  • zabezpečenie kompletného onboarding procesu nových zamestnancov
  • zabezpečenie školení zamestnancov
  • účasť na veľtrhoch práce, spolupráca s VŠ s technickým zameraním
  • práca v HR module SAP - personálna administratíva a organizačný manažment
  • pravidelný reporting - headcount, plán personálu, organizačná štruktúra a pod.
  • vytvorenie systému hodnotenia zamestnancov
  • aktívna komunikácia v anglickom jazyku s globálnym tímom KUKA a riešenie ad-hoc požiadaviek z centrály (reporty, prezentácie a pod.)
  • Data protection coordinator - globálna rola na koordináciu procesov v oblasti GDPR
  • práca s rozličnými globálnymi reportingovými nástrojmi
  • spolupráca na tvorbe programu benefitov a pri organizovaní firemných
podujatí

  • tvorivá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
  • získavanie zaujímavých odborných skúseností (doma aj v zahraničí)
  • odborný a profesijný rast
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • kvartálne odmeny
  • trinásta mzda
  • dochádzkový bonus
  • príspevok na cestovné
  • príspevok na ubytovanie
  • flexibilný pracovný čas
  • jazykové kurzy
  • firemné kultúrne a športové podujatia

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
  • životopis (SK, AJ)
  • súhlas so spracovaním osobných údajov.

Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a iné dokumenty obsahujúce osobné údaje, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje tohto charakteru budú vymazané.

Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP ERP - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • znalosť HR modulu SAP veľkou výhodou
  • plynulá komunikácia v Anglickom jazyku - slovom aj písmom
  • komunikatívnosť, diplomatické vystupovanie a jednanie
  • proaktívna a kreatívna osobnosť
  • dobrá orientácia v IT oblasti, schopnosť rýchlo sa učiť a pracovať s rozličnými systémami a nástrojmi
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • schopnosť pracovať v tíme
  • organizačné schopnosti
  • príjemné vystupovanie
  • flexibilita

Spoločnosť KUKA Slovakia s.r.o. patriaca do skupiny KUKA Systems, je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov automatizovaných výrobných a montážnych riešení pre priemyselnú výrobu.
Už viac ako 20 rokov v Dubnici n/V navrhujeme zváracie linky pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 1
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 3594746  Dátum zverejnenia: 24.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac