Pracovník/-čka pre vytváranie dokumentácie s nemeckým jazykom

KUKA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap
900 EUR/mesiacod 900,-- EUR brutto + variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytváranie technickej projektovej dokumentácie podľa požiadaviek zákazníka:
• návod na použitie,
• analýza rizika,
• plán údržby a plán mazania.

- Práca s projektovými dátami (zameranie: mechanika);
- Práca v interných systémoch (Teamcenter, portál pre výmenu dát a pod.);
- Interná komunikácia (KUKA Dubnica, KUKA Augsburg Nemecko);
- Externá spolupráca (zákazníci, príp. dodávatelia);
- Aktívna písomná, ústna a telefonická komunikácia (nemecký/anglický jazyk).

• medzinárodné pracovné prostredie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti;
• získavanie zaujímavých odborných skúseností;
• odborný a profesijný rast;
• motivujúce finančné ohodnotenie;
• kvartálne ohodnotenie nad rámec základnej mzdy;
• 13.mzda;
• flexibilný pracovný čas;
• dochádzkový bonus;
• príspevok na ubytovanie;
• príspevok na cestovanie;
• jazykové kurzy;
• kultúrne a športové podujatia.

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania od Vás požadujeme:
- životopis v 2 jazykoch (slovenčina a nemčina) bez fotografie;
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- lingvistické (jazykové) a/alebo technické vzdelanie;

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- ovládanie nemeckého jazyka slovom aj písmom (minimálne úroveň B2) je podmienkou;
- počúvanie, čítanie, písanie, pochopenie textu, ústna interakcia, samostatný ústny prejav v nemeckom jazyku na vysokej úrovni;
- ovládanie anglického jazyka minimálne na úrovni B1 je podmienkou;
- technické porozumenie a zmýšľanie;
- silná osobnosť;
- medzikultúrna kompetencia;
- analytické myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť;
- precíznosť, zmysel pre detail;
- flexibilita, komunikačné a organizačné zručnosti;
- tímová spolupráca a príjemné vystupovanie;
- ochota učiť sa, vzdelávať sa a napredovať;
- ochota cestovať do zahraničia (školenia).

Spoločnosť KUKA Slovakia, s.r.o., patriaca do skupiny KUKA Systems, na Slovensku pôsobí viac ako 25 rokov so sídlom v Dubnici nad Váhom. Je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov a špecialistom na návrh robotických, automatizovaných a obslužných riešení pre priemyselnú výrobu so zameraním na automobilový priemysel. Aktívne spolupracuje so zahraničnými partnermi v Nemecku a USA.

Kontaktujte nás a staňte sa členom nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3405508  Dátum zverejnenia: 26.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac