Konštruktér pre pneumatické riadenie

KUKA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Použitie pneumatických systémov je v automobilovom priemysle veľmi rozsiahle. Vo zváracích linkách sa používa na uchytávanie komponentov pri zváraní, prípadne na jednoduché lineárne pohony.
Pracovníci oddelenia pneumatiky pripravujú technickú dokumentáciu, ktorá sa využíva v ďalších etapách tvorby zváracej linky. Medzi jednotlivé kroky patrí napríklad tvorba komponent listu, kde sú uvedené pneumatické komponenty, ktoré sú použité na jednotlivých pracoviskách, pracovný postup daných komponentov a jednoduchý náhľad. Na základe takejto dokumentácie nasleduje príprava ventilterminálov, ktoré slúžia na ovládanie pneumatických komponentov na pracovných stoloch, resp. manipulátoroch, ktoré prepravujú komponenty z pracoviska na pracovisko. Nasleduje príprava pneumatických plánov, pomocou ktorých pracovníci v montáži pozapájajú elektrické a pneumatické rozvody.

Do nášho tímu na oddelenie pneumatických plánov hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorého/ktorej náplňou práce bude:

- vytváranie plánov a prehľadov pre pneumatické riadenia výrobných a montážnych liniek podľa požiadaviek zákazníka
- vytváranie všeobecných, technických dokumentácií v súvislosti s funkčnosťou výrobných a montážnych liniek (napr. plány médií, layouty, atď.)
- komunikácia so zákazníkom a kolegami v Nemecku, resp. s inými medzinárodnými pobočkami spoločnosti
- kontrola a dodržiavanie termínov vypracovania v pridelenej oblasti
- pracovný systém podľa noriem ISO a podľa noriem definovaných zákazníkom (oblasť automotive)
- znalosť FESTO FluidDraw, EPLAN výhodou

- tvorivá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
- získavanie zaujímavých odborných skúseností
- odborný a profesijný rast
- kvartálne odmeny
- trinásta mzda
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na ubytovnie
- príspevok na cestovné
- dochádzkový bonus
- jazykové kurzy
- kultúrne a športové podujatia

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
- životopis (SK, AJ/NJ)
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo/mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

FluidDraw - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
EPLAN - Pokročilý
MicroStation - Základy
CATIA - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť pracovať v tíme
- štrukturovaný prístup k práci
- ovládanie programov FESTO FluidDraw, Eplan, Microstation výhodou
- ochota cestovať (práca vyžaduje občasné cestovanie do zahraničia)
- plynulá komunikácia v cudzom jazyku (AJ alebo NJ)
- samostatnosť
- analytické schopnosti
- technické myslenie
- dôslednosť
- spoľahlivosť
- dodržiavanie termínov
- flexibilita

Spoločnosť KUKA Slovakia, s.r.o., patriaca do skupiny KUKA Systems, na Slovensku pôsobí viac ako 25 rokov so sídlom v Dubnici nad Váhom. Je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov a špecialistom na návrh robotických, automatizovaných a obslužných riešení pre priemyselnú výrobu so zameraním na automobilový priemysel. Aktívne spolupracuje so zahraničnými partnermi v Nemecku a USA.

Kontaktujte nás a staňte sa členom nášho tímu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3346980  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac