Konštruktér pre pneumatické riadenie

KUKA Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Použitie pneumatických systémov je v automobilovom priemysle veľmi rozsiahle. Vo zváracích linkách sa používa na uchytávanie komponentov pri zváraní, prípadne na jednoduché lineárne pohony.
Pracovníci oddelenia pneumatiky pripravujú technickú dokumentáciu, ktorá sa využíva v ďalších etapách tvorby zváracej linky. Medzi jednotlivé kroky patrí napríklad tvorba komponent listu, kde sú uvedené pneumatické komponenty, ktoré sú použité na jednotlivých pracoviskách, pracovný postup daných komponentov a jednoduchý náhľad. Na základe takejto dokumentácie nasleduje príprava ventilterminálov, ktoré slúžia na ovládanie pneumatických komponentov na pracovných stoloch, resp. manipulátoroch, ktoré prepravujú komponenty z pracoviska na pracovisko. Nasleduje príprava pneumatických plánov, pomocou ktorých pracovníci v montáži pozapájajú elektrické a pneumatické rozvody.

Do nášho tímu na oddelenie pneumatických plánov hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorého/ktorej náplňou práce bude:

  • vytváranie plánov a prehľadov pre pneumatické riadenia výrobných a montážnych liniek podľa požiadaviek zákazníka
  • vytváranie všeobecných, technických dokumentácií v súvislosti s funkčnosťou výrobných a montážnych liniek (napr. plány médií, layouty, atď.)
  • komunikácia so zákazníkom a kolegami v Nemecku, resp. s inými medzinárodnými pobočkami spoločnosti
  • kontrola a dodržiavanie termínov vypracovania v pridelenej oblasti
  • pracovný systém podľa noriem ISO a podľa noriem definovaných zákazníkom (oblasť automotive)
  • znalosť FESTO FluidDraw, EPLAN výhodou

  • tvorivá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
  • získavanie zaujímavých odborných skúseností
  • odborný a profesijný rast
  • kvartálne odmeny
  • trinásta mzda
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na ubytovnie
  • príspevok na cestovné
  • dochádzkový bonus
  • jazykové kurzy
  • kultúrne a športové podujatia

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
  • životopis (SK, AJ/NJ)
  • súhlas so spracovaním osobných údajov

Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo/mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
CATIA - základy
MicroStation - základy
EPLAN - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
FluidDraw - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • ovládanie programov FESTO FluidDraw, Eplan, Microstation výhodou
  • ochota cestovať (práca vyžaduje občasné cestovanie do zahraničia)
  • plynulá komunikácia v cudzom jazyku (AJ alebo NJ)
  • samostatnosť
  • analytické schopnosti
  • technické myslenie
  • dôslednosť
  • spoľahlivosť
  • schopnosť pracovať v tíme
  • dodržiavanie termínov
  • flexibilita

Spoločnosť KUKA Slovakia s.r.o. patriaca do skupiny KUKA Systems, je jedným z celosvetovo vedúcich dodávateľov automatizovaných výrobných a montážnych riešení pre priemyselnú výrobu.
Už viac ako 20 rokov v Dubnici n/V navrhujeme zváracie linky pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 1
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 3346980  Dátum zverejnenia: 25.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac