Obchodný zástupca pre servisné služby (Customer Service Consultant)

KUKA Robotics Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiacvýkonnostne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predaj a prezentácia celého spektra servisných produktov a služieb u
súčasných a nových zákazníkov: servisné zmluvy, školenia,
programovanie, náhradné diely

• Podpora stálych koncových zákazníkov, priebežné riadenie kontaktov a rozširovanie obchodných vzťahov spoločne s aktívnou podporou predaja robotov KUKA

• Budete sa podielať na vytváraní nových a aktualizácií súčasných
prezentácií a božúr

• Konzultačná činnosť v oblasti údržby, servisných služieb a optimalizácií procesov

• Zhromažďovanie a vyhodnocovanie podrobných informácií o zákazníkoch, inštalovaných robotoch KUKA, aktivitách konkurencie, požiadavkách zákazníkov, budúcich investíciách, nových projektoch

• Reprezentácia spoločnosti KUKA na veľtrhoch, konferenciách a zákaznickych akciách

• Zaujímavá a zodpovedná práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• Partia kolegov, ktorí sa dokážu podporiť a radi sa vidia aj mimo prácu
• Služobný automobil, notebook, mobilný telefon aj na súkromé účely
• Motivujúce platové ohodnotenie
• Bonusový systém
• Pravidelné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Robotika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod a technika

Počet rokov praxe

5

• VŠ/SŠ technického smeru
(strojnícka/elekro)

• Obchodné skúsenosti z oblasti predaja
technických produktov

• Výborné prezentačné a komunikačné
znalosti, ktoré sú dôležité najmä pri
školeniach a každodennej komunikacií so
zákazníkmi

• Pokročilá znalosť AJ (slovom a písmom,
min. úroveň B2)

• Vodičský preukaz skupiny B a ochotu
cestovať

• Samostatnosť a zároveň schopnosť „kopať“ za tím, zodpovednosť a spolahlivosť

• Pozitívny a aktívny prístup s ťahom na
bránku

Miesto, kde sa tradície stretávajú s inováciami.
Spoločnosť KUKA je popredným svetovým výrobcom priemyselnej robotiky a automatizovaných systémov. Aktuálne pôsobí vo viac ako 30-tich štátoch a zamestnáva 15.000 ľudí, ktorých spája najmä nadšenie pre inovatívnu technológiu.
ID: 4715292  Dátum zverejnenia: 30.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac